Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy egy fiú odajöjjön hozzám? 18/l

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és szerintem én is tetszem neki. De nem jön oda hozzám. Nem ismerjük egymást, de egy suliba járunk. Szeretném, ha ő kezdeményezne. Vagy inkább nekem kéne kezdeményezni?

2018. okt. 9. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Te is kezdemenyezhetsz.
2018. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2018. okt. 9. 19:43
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Ne menj oda pasizni. Legyen benned tartás.
2018. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy mik ezek a válaszok gyerekek?szerencsétlen csak segítséget szeretett volna kérni...erre ilyen válaszok hogy "ne menj oda pasizni legyen benned tartás" áhh azért még mit nem akarsz neki megmondani?
2018. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
És amúgy kérdező csak keresd vele a kontaktot nézz rá vagy valami lássa hogy érdekled ha ugyanúgy neki is bejössz akkor előbb utóbb odamegy,keresd a helyzetet amikor beszélgetni kezdhetnél vele
2018. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Szemkontaktus keresése, ha ez megvan, akkor mosoly. És, ha van egy kis töke, akkor odamegy:D
2018. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 🙂
2018. okt. 10. 06:31
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Told le a bugyidat előtte.
2018. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Érdekel?Szeretnéd megtudni milyen lenne vele?Kezdeményezz.

Miért kell ezen annyit agyalni?Nem akkor lesz tartásod ha távolról szúrod a pasikat hát ha valamelyikből gondolatolvasó lesz így max macskás néni leszel. Az hogy a férfi kezdeményezzen meg blabla az egy rég letűnt kor társadalmi elvárása amit az idősebb korosztály ma is hangoztat.Szerintem elsősorban emberek vagyunk és csak másodsorban tartozunk valamelyik nemhez.

2018. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs annál rosszabb,mint amikor egy lány esetlenül odamegy bájologni, úgy téve, mintha nem azért menne oda, mert tetszik neki a másik...
2018. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!