Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy egy fiú odajöjjön hozzám? 18/l

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és szerintem én is tetszem neki. De nem jön oda hozzám. Nem ismerjük egymást, de egy suliba járunk. Szeretném, ha ő kezdeményezne. Vagy inkább nekem kéne kezdeményezni?

2018. okt. 9. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Emancipált országokban a nőknek kell odamenni "soviniszta" országokban pedig csak a férfiak mennek oda a lányokhoz.

Magyarország a világ legemancipaltabb országa. Pedálozz és könyörögj. Max fél órát szoktak a lányok. De ha nem vagy annyira hülye 1 perc alatt vágód a szitut.

2018. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Ez miféle adat? 😁
2018. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kylerr9 válasza:
Menj te oda hozzá, és kérdezz meg roller valamit vagy kérj (mindegy hogy mit) pl "szia, nincs nálam óra még tudnád nekem mondani mennyi az idő... Utánna pedig hogyha bejössz neki akkor nem csak az időt fogja megmondani hanem pl felajánlja hogy elkísér az osztályodba, és közbe pedig beszélgess vele nyugodtan... 🙂✌
2018. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13: Ez max.a mesében van így.

Már csak azt hagytad ki,hogy kézen fogva eltűnnek a naplementében.

2018. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!