Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a szándéka velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szándéka velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit 6 éve ismerek. 4 évig egy osztályba jártunk a gimiben. Nagyon jól el voltunk mindig, bár sokszor egyik napról a másikra furán kezdett viselkedni velem. Nem beszéltünk sokszor. Volt hogy hónapokig se. Viszont tavaly elmentünk együtt egy buliba és el csattant egy csók. Aztán mégegy és mégegy. Kézenfogva sétáltunk egy darabon. Én ettől a pillanattól fogva odáig voltam érte. Jobban mint előtte. Mikor a suliban nem beszéltünk, szenvedtem. Ekkor még azthittem csak azért, mert ő a legjobb barátom. Hát így utólag rájöttem, hogy nem ez volt a dolgok hátterében. A buli után nemsokkal osszevesztünk. Nem beszéltünk egy hónapig, aztán ráírtam. Találkoztunk két nap egymás után, mindkét nap megtörtént a csók. De viszont a második nap olyan feszült volt a hangulat, kellemetlen volt. Ekkor talalkoztunk utoljára egészen mostanáig. Eltelt egy év, nem bírtam tovább, felkerestem. Elkezdtünk beszélgetni. Bevallotta, hogy nagyon jól érezte magát velem, meg van olyan dolog amit csak nekem mondott el és senki más nem tud róla. Rákérdeztem, hogy ha találkoznánk akkor tudna e rám barátként tekinteni. A válasza az volt, hogy nem hiszi. Megkerdeztem, hogy miért nem próbáltuk meg soha együtt? Azt mondta, hogy neki még soha nem volt senkije, nem tudja hogy élne meg egy kapcsolatot. De velem viszont jól érezte magát. Folyamatosan azt kérdezte, hogy mikor szeretnék vele talalkozni. Ez kicsit olyan, mintha ő akarna velem, csak fél kimondani. Eljött a nap, de nem talalkoztunk. Következő héten ugyan ez történt. Nem értettem miert. Mondta, hogy ő nem nagyon szeret kimozdulni otthonrol igazából, mert pánikol, ha valahova mennie kell. Aztán tegnap végül sikerült találkoznunk. Az első perctől kezdve kötekedett velem. Hozzámért kifogásokkal. Aztán lefogtam a kezét azzal az indokkal, hogy ne kötekedjen velem. Miközben beszélgettünk egyszer egymás szemébe néztünk és úgy láttam, minthogyha csillog a a szeme. Viszont hazafele rákérdeztem nyíltan, hogy szeret e engem? A válasza folyamatosan az volt, hogy nem nem nem, amit meg is értettem volna. De röhögve mondta, elviccelte az egészet. És ez az ami bizonytalanná tett. Van egy lány, akit én is ismerek. Azzal próbált engem idegesíteni, hogy ő a lány miatt ment ide meg oda, mert tudta jól hogy ő ott lesz. Ezután rám nézett, és nevetett. Lemerült a telefonja, amikor velem volt. Hazaért alig 10percre rá már irt is nekem. Minek ír rám rögtön, ha nem szeret? Minek hív fel este, hogy én ne aludjak meg, hanem beszélgessünk? Megkerdeztem tőle, hogy miert akart beszélni még velem? Erre írta, hogy csak úgy. Ez mit jelenthet? Érezhet irántam valamit, de nem tudja hogy mit akar, mert esetleg fél?

2018. okt. 12. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy egyáltalán nem következetes. Lehet csak a rossz májam, de nekem az egésznek egy kis kihasználás szaga van. Basszus ha akar valamit akkor majd megkeres ő. Azt mondta nem szeret, fair és ezzel én ezt az ügyet lezártnak venném, bármennyire is nehéz. Szerintem felejtsd el.
2018. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos a válasz! Köszönöm! Csak akkor azt nem értem miert ír rám mindig? Szinte minden nap beszélünk stb...ez az ami nem világos nekem igazából.
2018. okt. 14. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig elérhetőnek lenned a számára, nem kell minden nap beszélgetni. Miről? Az ő dolgairól?
2018. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy neki úgyis vissza írok ha ír. Bár mindenkinek de neki különösen. Hat igazából ilyen átlagos dolgokról már vagy 2napja. De előtte meg vegulis a kettőnk dolgairól beszeltunk.
2018. okt. 15. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy alakult a kapcsolatotok?
2020. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!