Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki nagyon tetszik,de én tuti nem vagyok az esete. Mit tehetnék? 17/L

2018. okt. 12. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem vagy az esete? (Ha nem akarod ide kiírni mehet privibe is) azzal talán többet tudok segíteni ha erre valaszolsz
2018. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglehet próbálni. De mint tudod, házinyúlra nem lövünk! Ja de 2018 van 😅
2018. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Melcsike91 válasza:
Tegyél finom célzásokat hogy szeretnél elmenni moziba (vagy akárhova) és nincs kivel menned, ha nem ajánlja fel hogy ő veled megy (elkísér) akkor ne erőltesd a dolgot. Ha mégis tetszel neki ő majd kezdeményez, lehet hogy bátorságot kell gyüjtsön.
2018. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nemis tudom. Szerintem reménytelen az egész. 3 éve osztálytársak vagyunk,de még soha nem is beszéltünk. Így ez a mozis dolog is pl fura lenne.😅 Pedig nagyon örülnék ha elmennénk egyszer.
2018. okt. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!