Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lenne esélyem vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem vele?

Figyelt kérdés

Mielőtt elmondom a sztorit, megkérlek, hogy légyszi ne ítéljetek el meg semmi, csak mondjátok meg, hogy lenne-e esélyem vele vagy hogy ti megpróbálnátok-e.

Szóval, most vagyok 16 éves és 10.es. Tavaly november óta voltam együtt az egyik osztálytársammal. Most júniusban tökre váratlanul szakított velem, egy másik lány miatt. Eléggé kivoltam egész nyáron, úgyhogy sok időt töltöttem a legjobb barátnőmmel. Vele tényleg mindent meg tudunk beszélni. Sokszor voltam náluk, és megismertem a lány bátyját. Aranyos, kedves, helyes, jófej srác meg minden. Egy évvel idősebb nálam, de egy suliba járunk. Nagyon aranyos fiú, és rájöttem, hogy kezdek megint szerelmes lenni. A múlt héten megkérdezte, hogy nem próbáljuk-e meg együtt. Nagyon meglepett, hogy összejönne velem. Mondtam neki, hogy lehet, hogy ő is csalódna bennem (mert előző barátom is ezt mondta) de azt montda, hogy ő már ismer engem mióta a hugával bafátnők vagyunk és ez neki elég. Még sosem volt barátnője, és azt mondta, hogy eddig nem is érezte úgy, hogy valakivel összejönne, de most velem igen. Tényleg nagyon szeretem, és úgy érzem, hogy lenne is esélyünk együtt, mert látom tajta, hogy szeret de félek is. Én lennék az első barátnője, így még rosszabul érezném magam, ha csalódna az első olyan lányban, akivel meg merte próbálni. Barátnőmet is lehet, hogy zavarná, bár ő azt mondta, jöjjek össze a bátyjával, mert ő ismeri mindkettőnk oldalát és szurkol nekünk. De szerintem, ha később ennek a kapcsolatnak valami miatt vége lenne, úgyis elveszíteném a fiút is és őt is. Ja és azt nem is mondtam, hogy a fiú anyukája, apukája, és a nagynénje is abban a suliba dolgoznak, ahova járunk, és engem is tanítanak mindhárman. De ha meg nem is adok esélyt magunknak, az is rosszul fog esni neki és megbántom vele. És nekem is rossz lenne, mert tényleg szeretem.



2018. okt. 13. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adj esélyt kettőtöknek.
2018. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is adj eséz:)
2018. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*esélyt
2018. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon alaposan ki gontoltad a dolgokat, nincs értelem ilyenen gondolkodni ha egyszer szeretitek egymást akkor semmi baj nem lehet, kicsit negativ vagy de holnaptól légy pozitív és próbáljátok meg ha mûködik akkor nagyon jó ha nem akkor sincs baj barátok maradtok és ennyi, próba szerencs, holnap menj átt vagy hívd el a fiút és mond el neki :-)

Aztán majd írd le hogy sikerült, hogyan fogadta?


Sok sikert és kitartást :-)

2018. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!