Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha féltékenyek vagytok mit csináltok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 19:12
 1/7 anonim válasza:
66%
Előkészítjük a Magnum. 44-esünket
2018. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztázom a kérdést a párommal.
2018. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megbeszélem a párommal a dolgot.
2018. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

beszelek a párommal...

semmi értelme annak ha magamba fortyogok

ha nem érti meg akkor nem szeret igazán és kész...

ha olyan a helyzet én engedeky ha tényleg meg tud nyugtatni, hogy valóban nincs okom féltékenynek lenni

ha nem akkor ott kb vége a kapcsolatnak

engem néztek már hülyének, itt nem csak az a kérdés, hogy bízol e a másikban

ha számomra valaki fontos a legjobb havernőimmel is beszélnék, hogy tartsunk kicsit nagyobb távolságot vagy valami, mert párom féltékeny... és nincs ebből semmi (volt rá példa)

párom megbeszélte velem, én meg a csajjak, senki nen sértődött meg, a csaj is örült, hogy komoly kapcsolatom van és megértette, hogy mért féltékeny barátnőm


de nem volt így se vita se veszekedés, kultúráltan megbeszéltük

(de ehez nem egy hisztis pitsha kell)

2018. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát verekedni nem fogok senkivel. Ami a legtisztább, hogy a párommal megbeszéljük a dolgokat. Egy kapcsolatnak a bizalom az alapja, ha ez nincs, akkor nem is lesz hosszú életű az a kapcsolat. Viszont, ha tényleg fontos számomra az illető, akkor megteszek érte bármit, főleg az ellen, ami zavarja. Akár megkérem, hogy kevesebbet beszéljen a fiú barátaival, vagy hasonlók. Ha szeret, megteszi értem.
2018. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dominik19981120 ***** válasza:
0%
Hát én az iletöt a fütykösénél fogva dobnám a dunába és seg. Be kukiznék vele a vizbe majd bele folytanám... Rispect!!! :D
2018. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os, te szellemi fogyatékos vagy?
2018. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!