Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol van esély olcsó repülőjegy...

Hol van esély olcsó repülőjegyet találni La Digue szigetre (Seychelles)?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom Praslin van reptér, onnan kell eljutni La Digue-ra.

Mennyibe kerül kb. a hajóút La Digue-ra onnan?

Hogyan érdemes olcsó repülőjegyet keresgélni?


Köszönöm!



2017. jan. 24. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Seychelles szigetek meg az olcsó repjegy kifejezés egy elég erős paradoxon!
2017. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az olcsó megkülönböztetést nyilván az átlag 300-400 ezerhez képest értettem. De biztos jobban érthető lett volna ha egy kisregényben kifejtem.

Ha esetleg segíteni is tudsz azt örömmel olvasnám.

Köszi!

2017. jan. 24. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig a 3-400 ezer meg nem is kifejezetten draga egy Seychelles-i repjegyert, mert az bizony az atlagar.


Seychelles a legdragabb az indiai oceani szigetek kozul. Es hat most bizony szezon van, ennel olcsobban ketlem hogy talalnal.


En itt lakom tole par orara repulovel, tolunk megy kozvetlen jarat, de innen is minimum 500 euro ha nagyon akcios. Pedig csak 3 oras ut kb. Tehat a kontinensrol meg tobb lehet.


Egy het repjeggyel + valami olcsobb szallassal + felpanzioval szemelyenkent kb 2000 eurora jon ki tolunk, tehat Europabol meglesz az 3000 is. Foszezonban lehet siman tobb is.

2017. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De keresgelj a momondon vagy a skyscanneren, es nezd meg a legitarsasagok honlapjat is. Esetleg probalkozz atszallasos utakkal, csak ugy elkepzelheto hogy akar 36 orat is utazhatsz.

Johannesburgbol, Mauritiusrol, Reunionrol megy kozvetlen jarat (South African Airways, Air Mauritius, Air Austral -ha epp most meg nem szuntetik megint az uj kinai jaratok miatt). Parizsbol pl az Air Seychelles is repul, de elkepzelheto hogy ok mashonnan is.


Esetleg nezegess nemet vagy francia utazasi irodak oldalan, ok ertekesitenek charterjegyeket szallas es egyeb nelkul olcsobban, ha nincs tele a gepuk. En mentem mar igy pl Kretara, foszezonban potom arert Parizsbol, de Budapestrol is utaztam mar Parizsba chartergeppel (Europe Airpost) mindossze 40 euroert (csomag es ellatas mar benne volt).


Sokkalta olcsobb valoszinuleg akkor sem lesz, csak epp annyira, hogy az iroda ertekesitse azon a kedvezmenyes aron amire a csoportos kedvezmenyt kapja, de legalabb eladja a bekerulesi aron, hogy feltoltse a gepet.

2017. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ! :D

Momondo-n és pelikan-on nézegetem folyamatosana repülőjegyeket. A legolcsóbb kb 250 ezer volt eddig, persze olyan átszállással, hogy az átszállási idő 20 óra, meg ilyenek. Elég húzós :).

Abban reménykedek, hogy esetleg valami last minute-ra bukkanunk rá, ha meg nem, akkor marad a sok-sok órás utazás. Mindenképp szeretnék eljutni ide és ha sikerül, biztos vagyok benne, hogy elfelejteti velem a hosszú utat a gyönyörű sziget :).

2017. febr. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!