Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha most megkeresem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most megkeresem?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,aki szerelmes volt belém.Majdnem egy évig küzdött értem elég kitartóan.Én nem voltam biztos benne,hogy mit is érzek iránta,ezért májusban azt mondtam neki hogy legyünk csak barátok.Ő azt mondta hogy már túlságosan többet érez irántam,nem tud csak barátként tekinteni rám.Teljesen megszakìtotta a kapcsolatot velem.Úgy tudom eléggé megviselte.De egész nyáron csak ő járt a fejemben,a hiánya ráébresztett hogy szeretem.Közös ismerősöktől úgy tudom hogy nincs kapcsolata azóta sem.Ha most felkeresem akkor lehet még esély?Mennyi az esélye,hogy már túl van rajtam?Megbocsátható,hogy "összetörtem a szívét"?

Bocsi ha hosszú lett.

18/L



2018. okt. 16. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Engedd el szegény srácot...
2018. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, nem szereted, ez csak egy fellángolás. A nőknek mindig az kell, ami épp nem lehet az övék. Most ha össze is jöttök, hamar elmúlna a fellángolás és csak még nagyobb fájdalmat okoznál neki.
2018. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szeretem,és elmondhatatlanul hiányzik.Amìg udvarolt sem hittegettem,vagy ilyesmi.Nem játszadoztam vele,mielőtt erre gondolnátok.És ha az kell most én küzdenék érte.Csak az eltelt idő miatt aggódom.Ha néhány hónappal ezelőtt keresem meg tudom hogy gond nélkül ment volna.De négy hónap alatt talán már továbblépett,akármennyire is szeretett...
2018. okt. 16. 13:25
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem azért szerettem most meg,mert úgy érzem màr nem lehet az enyém.A nyáron egy lány össze akart vele jönni,a lány az összes fiú haverom szerint 10/10-es.Még szerintem is jobb nálam.Ő elvileg azért utasìtotta vissza mert még nem volt túl rajtam.

Szóval nem csak egy fellángolás,mert ùgy érzem hogy már elvesztettem.

2018. okt. 16. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Baj nem lehet belölle,ha felkeresed

De győződj meg rola,hogy tényleg nincs senkije,nehogy belekavarj valamibe.Ha már túl van rajtad,és nem szeretne veled lenni,akkor is legalább tudod.Nem tépelődsz azon hogy van e esêly.

2018. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, te semmit se veszíthetsz, csak szegény srác, ha aztán mégse úgy mennek a dolgok mint ahogy te elképzelted. De remélem összejön minden és boldogok lesztek.
2018. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És hogy keressem meg?

Facen tiltott anno (szerintem nem haragból,csak hogy könnyebben elfelejtsen)

Szemêlyesen nem nagyon talàlkoztunk azóta,egyszer-kétszer összefutottunk az utcán de ilyenkor csak köszöntünk.

A telefonszàma még megvan.Nem lenne fura ha most felhìvnàm és kérnék egy talit?

2018. okt. 16. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
B#szd inkább tarkón magad.
2018. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megbocsájtható. Ha szeret, örülni fog. Bár lehet, hogy már kivert a fejéből, de szerintem melegíthető.
2018. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem van egy ugyan ilyen kapcsolatom

ugyan így voltunk

ugyan így váltunk el

ugyan így megszakítottuk a kapcsolatot stb


egy darabig azt hittem rólam is írsz, mivel a lány veled egykorú stb... de mi nem találkoztunk azóta se, még az utcán se


őszintén nem tudom, hogy össze jönnék-e még vele, de nem küldeném el mivel jóban voltunk

ha meg tud győzni arról, hogy érdemes folytatni, talán benne is lennék

2018. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!