Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha most megkeresem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most megkeresem?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,aki szerelmes volt belém.Majdnem egy évig küzdött értem elég kitartóan.Én nem voltam biztos benne,hogy mit is érzek iránta,ezért májusban azt mondtam neki hogy legyünk csak barátok.Ő azt mondta hogy már túlságosan többet érez irántam,nem tud csak barátként tekinteni rám.Teljesen megszakìtotta a kapcsolatot velem.Úgy tudom eléggé megviselte.De egész nyáron csak ő járt a fejemben,a hiánya ráébresztett hogy szeretem.Közös ismerősöktől úgy tudom hogy nincs kapcsolata azóta sem.Ha most felkeresem akkor lehet még esély?Mennyi az esélye,hogy már túl van rajtam?Megbocsátható,hogy "összetörtem a szívét"?

Bocsi ha hosszú lett.

18/L



2018. okt. 16. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha felbukkansz akkor vagy örül vagy nem ez a két lehetőség van,szerintem meg ér egy próbát.
2018. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!