Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl, egy gyakorl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl, egy gyakorlatilag egyoldalú szerelmen?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok, aki természetesen egy nála 2 évvel idősebb fiúba zúgott bele. Nos, ez a fiú szinte mindenkinek bejön, vagy a külseje, vagy a belső értékei, vagy mind két tulajdonsága miatt. Egyébként azt megjegyezném, hogy nem ez a tipikus mai fiúk (gondolok itt a mai 13-14-15 éves fiúkra) és egyáltalán nem is egoista, nem hozza fel, hogy, na, én ennyi meg ennyi lánynak bejövök. Persze engem a külseje és a belső értékei is megfogtak. Egyszer beszéltem vele, azt hiszem szeptember végén, akkor is inkább ő köszönt és beszélt hozzám, de szerencsésen ezt a helyzetet is elrontottam, mert csak mosolyogtam, mint egy nem normális. Na de persze nem is lehetett volna sokat válaszolni, de legalább egy ‘szia’ kicsúszhatott volna a számon, de nem.

Ez a srác nagyon csodálatos, de egyben nagyon rossz hangulatot is tud nekem okozni. Ha nem látom, teljesen magamba zuhanok lelkileg, és kb senki és semmi nem tud kizökkenteni ebből 1-2 óráig. Ha látom, akkor én vagyok a legboldogabb ember. Alig várom a hétköznapokat, hogy újra és újra láthassam, ha például evés közben eszembe jut, nem tudom folytatni az evést, annyira görcsölni kezd a hasam, és mintha izgulnék is. Persze alvásnál ugyanez történik.

Hála neki, a tanulásra sem tudok nagyon koncentrálni, ami azért eléggé rossz, nem szeretném lerontani a jegyeimet. Esetleg valakinek valami tipp, hogy hogyan felejthetném el (hobbikra sajnos nagyon kevés időm van, hiszen nagyon sok órám van egy nap, és kb 5-6ra érek haza).

A válaszokat itt is, de privátban is szívesen fogadom!😽



2018. okt. 16. 18:24
 1/4 anonim válasza:
73%

Az ilyen kérdésekre milyen választ várnak a kérdezők?

Hogy van valamilyen titkos módszer,amivel ki lehet törölni az érzéseket.

Egyszerű a megoldás:kiderìted,hogy tényleg esélytelen e a dolog.(ha biztosra tudod könnyebb továbblépni)

Ha igen:kerülés,figyelem elterelés,idő.Aztán túl leszel rajta.

2018. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy elrontottad?

Nem szól azóta hozzád?

Elfelejteni.

Az nem jutott eszedbe, hogy szólj hozzá 2 értelmes szót?

2018. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi elso, azert irtam ki a kerdesem, mert a kerules, es a figyelem elterelest mar probaltam.

Masodik, azt hogy elrontottam, arra gondoltam, hogy magat a beszelgetes lehetoseget rontottam el. Mivel vegzos, es keves oraja van, igy nem talalkozok vele sokat, heti 2szer, es akkor is vagy a barataival van, vagy csak ugy elmegy mellettem, igy nem tudok vele beszelgetni.

2018. okt. 17. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszod!

Igy már értem. Tényleg el kell engedni.

Én abban látok lehetőséget ha "átmosod" az agyad. Magad tudod magadért a legtöbbett tenni. Minnél elöbb elfogadod a véglegest annál elöbb lesz jobb. Latod hol hibáztál. Minnél elöbb tudd le a gyászmunkat. El kell engedni! Tovabb kell lépni!

A figyelem elvonás csak elódázza a dolgot. Egyedül hiába hobbizol. Legyen aki le tud kötni. De. Rakd helyre ezt a dolgot a fejecskédben.

2018. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!