Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejon az osztalytársam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejon az osztalytársam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval meg nem ismerem olyan rég ota de, most kerultunk egy osztalyba ugye kozepsuliba vagyunk.. a lenyeg a kovetkezo, hoy nekem nagyon bejon mit csinaljak vele? A srác mondhatni elegge menonek számitt.Elegge joban vagyunk szok vlm hulyeskedni meg beszelgetni is szoktunk meg aztan gyakran mutat olyan jeleket amibol en azt gondolom h tetszek neki. szerintetek ? 16L
2018. okt. 18. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintünk nem.
2018. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit te leírtál abból csak arra tudok következtetni, hogy nem jössz be neki vagy bejössz neki.


Én is szoktam osztálytársa kacsingatni meg "jeleket" adni, de csak poénból. A másik meg házi nyúlra nem lövök.

2018. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És van ra esely, hogy tetszek neki ? mert hat be kell valjam multkor vele mentem haza es hat en ugy vettem eszre h celozgat arra h tetszek neki ... pl erdeklodott hogy van e baratom stb
2018. okt. 18. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet rá esély igen.
2018. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!