Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek a legjobb fiú barátotokkal?

Figyelt kérdés
16/L
2018. okt. 18. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem az tuti 😂

F

2018. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali

Húú most mesélhetnékem van

Nézzük fordítottan

Az én legjobb lánybarátommal azért nem akartam összejönni mert nem tekintettem rá mint jelölt. Meg féltünk hogy elveszítjük egymást mint barát. (ma már nem beszélünk) :(

Nézzük hogy, mikor érdemes összejönni vele

Ha pl jövőre már nem fogsz vele rendszeresen találkozgatni mondjuk elballag. Vagy nem érdekel téged hogy a barátságotok megromolhat később (erre figyelj mert ha az első példa igaz rá akkor mindegy mert késöbb a messenger üzik uncsik lesznek)

A jelenleg legjobb lánybarát az konkrétan csak "barát". Mert én szívesen összejönnék vele. Pár hete ismerjük egymást és az utóbbi isőbe jobban meg is ismertük egymást. Csak fél évvel isősebb.

2018. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, amikor bevallotta az érzéseit visszautasítottam, de továbbra is jóban vagyunk.
2018. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!