Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon akar valami komolyabbat is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valami komolyabbat is?

Figyelt kérdés

Egy fiúval haverok vagyunk,egy városban élünk. Egy nap elmondta,hogy tetszem neki,ez volt kb 2 hónapja, és azóta is,mert egyik nap is mondta nekem. Néha beszélgetünk,és nem túl sokat. Volt egy barátom,akivel 3 hete szakítottunk, ők jóban vannak és azt mondta hogy nem nagyon érdekli,hogy a barátod volt csajával nem illik összejönni. Mellesleg a volt barátomnak már van is valakije..

Meg is dicsért,hogy szerinte szép vagyok.

Igazából találkozni se nagyon szoktunk,néha összefutunk ha megyek valahova...szerintetek akar bármit is?



2018. okt. 19. 17:38
 1/1 October15 ***** válasza:

Nem, nyilván egy másik barátja volt exével akar összejönni és csak úgy random neked mondta ezt el és nem neki... :D


Ja szerintem is tök logikus..

2018. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!