Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy csak arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy csak arra kellek neki h az exet bosszantsa, elfelejtse vagy tényleg akar valami komolyabbat? . A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú 17 éves, én 16 vagyok. Mar 1 és fel éve kerulgetjuk egymást. Ő eközben összejött valakivel de amikor szünetet tartottak mindig felkeresett és próbált közelebb kerülnI.. Nem szoktunk beszélni csak ritkán ha ír de csak mikor szünet van köztük akkor ír . Most végleg szakítottak belajkolt 2 képemet de meg nem irt. Szóval a srácot egy közös barátunk által ismertem meg. Össze akart hozni minket a srác is akarta de en meg korainak tartottam, beszélgettünk valamennyit majd összejött valakivel . A közös barátunk mindig mondta h kérdez rólam hogy vagyok mit csinálok stb és mar hallottam olyat is h ha en hamarabb jöttem volna velem lenne meg ilyenek . Mikor osszevesznek mindig rám ír meg bulikba odajön stb de mikor együtt vannak és összefutunk akkor is be próbálkozik , a múltkor voltunk egy buliban nagyon jol el voltunk de másnap összejött exevel a csaj Bejelolt fbn és a srác neki állt h hagyjon beken. A közös barátunknak olyat is mondott h ha szakít a csajjal akkor engem nem fog beken hagyni , de mondott olyat is h neki ezek után nem kell kapcsolat...az a baj h annyira nem ismerem jol és nem tudok ki igazodni rajta, kérlek segítsetek megérteni . Mit akar igazából ?

#komolyak #szándékai
2017. ápr. 22. 21:18
 1/4 CFB ***** válasza:

Szia. :)

Az alapján, amit leírtál: a srác téged szeret. Nem mást. Azért nem adja fel, ezért kérdezget rólad, ezért keresi a társaságod. Szerintem tényleg komolyan gondolja és össze akar jönni veled hátsó szándék nélkül.

2017. ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szépen , én is ebben reménykedem:) meg bármikor mikor iszik (buli vagy ilyesmi) mindig rólam beszél van hogy felhív éjjel meg ilyenek .
2017. ápr. 23. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki egy esélyt. Ismerjétek meg egymást alaposabban.

A volt barátnőit meg ne jelöld vissza fb-on.

2017. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.:) Koszi
2017. ápr. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!