Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket ha nem akar semmi komolyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lényeg az annyi hogy van egy srác akivel héba-hóba kavargatok. És eddig nem igazán beszéltük meg hogy akkor mi is van meg mint szeretnék. Na de tegnap erre sor került én elmondtam neki mindent hogy elég régóta ő az első srác aki tetszik stb. Nagy nehezen kiszedtem belőle is hogy Ő neki mi a véleménye és azt mondta hogy komolyabb kapcsolat nem csak ez a összejárogatás aztán megkérdeztem hogy miért és azt mondta mert a személyiségem nem fogta meg. Jó úgy voltam vele, hogy én ezt elfogadom de ezek után is ölelgetet, megpuszilta a hajam és a homlokom, kézen fogva sétáltunk azt is hagytam hogy megcsókoljon... De hát végül is ugye megbeszéktük,hogy semmi komolyabb nincs , de mondjuk nekem egy homlok puszi nem éppen a kavaráa része mert nekem az érzelmileg több. Nem tudom lehet csak én rinyálom túl. Nektek mi a véleményetek?

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. aug. 8. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy többet érez irántad!
2016. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak nem akarja kimutatni
2016. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!