Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha belezúgtam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha belezúgtam a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Ez nagyon hosszú sztori, nagyon régről ismerjük egymást több, mint 10 éve.Nagyon sok időt töltöttünk és töltünk is együtt. Jó pár éve bevallotta, hogy tetszem neki és azóta egy párszor mondta is. Tavaly volt mindkettőnknek párja és akkor nem is történt semmi komoly, de azóta szakítottak és engem komolyabban elkezdett érdekelni ő. Mit kéne tennem, hogy észrevegye, hogy tetszik nekem? Szeretnék valami finom jelzéseket küldeni felé, de nem igazán tudom, hogy hogyan... Kérlek segítsetek! 17/L

2018. jún. 12. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele többet figyelj rá nevess feltűnően sokat meg mosolyogj ja meg a szemkontaktus.

Vagy csak egyszerűen mond meg neki,hogy tetszik neked :)

2018. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Mond meg,az a legegyszerűbb :)

A srácok nem értik a cèlzásokat :D 😂😂

2018. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a baj, hogy én már céloztam már rá régebben és le is esett neki, de azóta nem igen került szóba a téma és hát nem akarom én ezzel őt letámadni. Bár lehet ez lenne a legjobb megoldás.
2018. jún. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!