Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Össze vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Röviden 17 éves voltam amikor találkoztam osztálytársam húgával aki 15 volt akkor. egy suliba járunk ők kollégisták elhívtam randizni elmentünk a moziba és annyi volt beszéltünk 1-2 hónapig én ez idő alatt 2x kérdeztem meg hogy akkor most mivan velünk vagy hogy járna e velem nekem fontos volt nagyon ő mindig azt mondta nem tudja meg ezt a kamu dumát több vagyok mint barát de kevesebb mint szerelme. egyik nap meg közölte velem iskolában hogy maradjunk barátok ne haragudjak a másikat szereti mert összefog jönni egy sráccal aki ráment a srác is( kolis volt,egy évvelidősebb nálam)A sráctol jobban nézek ki mindenki szerint és rendesebb vagyok,kedvesebb stb a lánnyal tul kedves voltam rájöttem,ezután már nem is beszéltünk eltelt 4-5 honap megkeresett vissza akart jönni hogy ne haragudjak hogy ilyen köcsög volt velem nem akart kihasználni én meg kitaláltam hogy én bocs én is beszéltem közbe 3 lánnyal örülök hogy boldog vagy erre azt mondta hogy nem boldog én meg mondtam majd legközelebb :D azóta eltelt 2 év megkeresett bejelölt én meg részegen visszaírtam beszélgettünk ugy 1 hónapig csak igy telefonon kérdezgettem a múltról utána valahogy összejöttünk elküldtem 50x hogy vége nem voltam fontos akkor máskor se stb és nem száll le rolam azt mondja többet nem enged el a 2 kezét összekellet volna tennie amikor hozzá szoltam. sok mindent megtudtam a srác is megcsalta ő is a srácot arról is hazudott hogy a srác nem vette el a szüzességét mint kiderült 10 hónapig voltak együtt ebből nyilván rájöttem..és megtudtam hogy csak 2 alkalom volt egy barátjuk házában nem tudtak talizni egymásnál meg csak kollégiumba találkoztak azt mondta azért hazudott mert igy nem álltam volna szoba velem..meg hogy megbánta az egészet a barátaimon át kérdezgetett engem. állandóan mutatta is mondta rájött hogy elronotta már akkor is csak nem fogadtam volna vissza amikor meg megkeresett és hazdutam ugy volt vele jol döntött bohocnak érezte magát meg hogy a srácot nem szerette csak jo volt ha baj volt vagy valami..2 éve a fejebe vagyok meselte bujkált elölem iskolába mondta szégyelte magát. ugy szakitottak hogy ő akart már utána felhozta a srác és közösen szakitottak de bennem van ez hogy potléknak érzem magam szeretem és ugy veszem észre hogy megbánta és szeret ő is mit csináljak? 3 honapja vagyunk együtt 1-2 honap ezzel ment el hogy én felhozom ezt és ő meg mondja hogy tudja ő a hibás ne vágjam állandoan hozzá

2018. okt. 21. 10:43
 1/2 October15 ***** válasza:

Vegyél egy helyesírási és egy értelmező kéziszótárt meg legyen valamilyen fogalmat a központozásról.. :D


Röviden és tömören: Kötődsz és vonzódsz a lányhoz de marhára nem bízol meg benne mert azt már bőven eljátszotta. Meh.. ennél jobban elcseszni már úgysem lehet nem? :D

2018. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez teljesen olvashatatlan, kifolyik a szemem. Én feladtam. Mondatok? Tagolás?

Dugd meg, gondolom ez a helyes válasz.

2018. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!