Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg mindig szereti a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig szereti a volt baratnojet? Esetleg tolem akar valamit? Esetleg ha kitarto vagyok akkor lehet eselyem!

Figyelt kérdés
Van egy fiu regota beszelgetunk neha feltekenykedik is. Elso talink lett volna kedden elmentunk volna moziba. De lemondta azzal az indokkal hogy o most abban a pazban van hogy nem szeretne egy lannyal se semmifele kapcsolatot kialakitani. Majd talan maskor ... nemreg szakitott a baratnojevel kerdeztem hogy szereti e meg azt mondta egyertelmuen hianyzik neki...
2018. okt. 21. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szeretett ki még teljesen az előző barátnőjéből, ezért amikor tudatosult benne, hogy mással fog találkozni, rájött, hogy nem ez a módja annak, hogy elfelejtse azt a lányt. Abból a szempontból, hogy ezt így elmondta neked és nem szédített hónapokon keresztül, én rendesnek mondanám. Viszont ölbe tett kézzel semmiképp ne várj rá!

Mondd el neki, hogy te mit érzel iránta, szimpatikus neked, de ha még nem heverte ki az előző szakítást, akkor hagyjátok egymást. Menj és éld tovább az életed, ismerkedj bátran, ő meg, ha teljesen készen érzi magát, már nem gondol az előző lányra, és még mindig szívesen megismerne téged, akkor írjon csak. Így ha pár hónap múlva felbukkan, akkor már valószínű, hogy kitisztult a látása és már nem felejtésre kellenél neki, hanem komolyan gondolja a dolgot közöttetek. :)

2018. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!