Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimibe milyen smink a megenged...

Gimibe milyen smink a megengedett?

Figyelt kérdés
Most leszek gimis es szeretnek sminkelni nem nagyon csak egy picit. A borom nem nagyon problemas szinte nincs semmi rajta. A szemoldokom viszotn borzalmas ugyh szerintem azt megcsinalnam porral. Vagy ha tudtok vmi jo modszert hogyan lehetne szep dus akk irjatok le. Szempillaspiralt is hasznalnak mert az kinyitja a tekintetet. Mrg van egy halvany szinu matt ruzsom aminek nagyon termeszetes a hatasa. Ez sok vagy eleg gimibe?

2016. jún. 11. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég gimibe. A szemöldöködet csináld meg,egy kis spirál ès rúzs. Ha nagyon kell akkor a bőrhibákra korrektort. Szerintem ez ahhoz kèpest hogy nálunk általánosba 7-8adikosok alapozót használnak ahhoz képest ez semmi.

A szemöldöködre tegyèl ricinus olajat rengetegen ezt ajánlják ,mondjuk èn nem próbáltam mert nekem dús a szemöldököm.

Remélem segítettem :)

2016. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt ricinusolajat hasznalok vmennyit dusitott de meg mindig kell szemoldokpor hogy jol nezzen ki
2016. jún. 11. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Van az Essence-nek barna szemöldökspirálja, az is jó szolgálatot tesz!
2016. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj h nekem nincs olyan dus szemoldokom
2016. jún. 12. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!