Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence1256 kérdése:

Hogyan szerezzem meg a lányt hogy biztos az enyém legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 4éve osztály társam volt, most már csak évfolyam társam,4évig nem próbálkoztam vele összejönni mert osztálytársal nem jó, most mivel nem vagyunk osztály társak szeretnék vele összejönni bàr nem tudom hogy ő szeretne-e velem járni, viszon az utóbbi időben sokat gondolok rá, kezdem azt érezni hogy szerelmes vagyok belé, de nagyon, hogyan szerezzem meg a lányt?

2018. okt. 22. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Írjál rá valami kamu indokkal
2018. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Például mivel? Gondolkoztam még azon hogy elviszem moziba vagy valami, jó ötlet?
2018. okt. 22. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"szerezzem meg" pfff...

kloroformmal elaltatod, leütöd, majd ketrec + bilincs

2018. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam a megszerezni szó alatt 😂 hanem pontosabban arra hogy hogy jöjjek vele össze?
2018. okt. 22. 16:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valami esélyes megoldás hogy össze jöjjek vele?
2018. okt. 22. 17:19
 6/10 anonim válasza:
Irj rá, kezdjetek el beszélgetni és onnan megy magától
2018. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem akarom elszurni, biztosra szeretnék menni, de megpróbálom, bár ha valakinek pontosabb ötleete lenne?
2018. okt. 22. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát azt neked kell tudni. Házi feladat, valami esemény a városban stb
2018. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami pontosabb? Szóval akkor mit tegyek hogy ne szúrjam el?
2018. okt. 25. 17:13
 10/10 anonim válasza:
Erre nincs biztos módszer hogy ne szúrd el ha ő is veled akar lenni akkor összejöttök ha meg nem akkor ez van
2018. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!