Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nagyon elszúrtam...

Mit tegyek? Nagyon elszúrtam a dolgokat és haza akarok menni. Ha így lenne visszafogadnátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Húsz éves vagyok.

Nyár elején felköltöztem Pestre egyik barátnőmhöz.

Amit találtam munkát, feladtam mert mindig bulizni jártunk, és nem mentem be. A bankszámlámról amin a szüleim pénze volt azt levettem, így akkor nagyon össze vesztünk, nem is beszéltünk azóta.

A volt barátom ia pesti.

A barátnőm mivel nem tudtuk fizetni az albérletet haza költözött a szüleihez.Én a volt barátomhoz mentem, ott vannak a cuccaim.

Valamikor nála alszok, valamikor a barátnőmnél de volt hogy egyikőjükhöz sem tudtam menni.

A volt barátom szülei nem engedik, hogy náluk legyek.

Az idegtől jelenleg beteg lettem és kórházban vagyok. Viszont ha kiengednek nem fogok tudni hova menni.

Felszeretném hívni a szüleimet és haza menni, szerintetek vissza fognak fogadni? Nagyon megbántam amit tettem.

Nem szapulást szeretnék kérni hanem normális tanácsot.



2015. szept. 22. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

beszélj a szüleiddel...

mond el nekik mi a helyzet, nagyjából azt amit leírtál...


22F

2015. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
83%

A szüleid

Persze

Valld be nekik hogy rosszat csinaltal es megbantad ertekelni fogjak

2015. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
arra számíts ha hazamész, hogy azonnal munkát keresel, adsz a rezsibe és normálisan viselkedsz
2015. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
jó gondolat. a legjobb, amit tehetsz, h felhívod a szüleidet, elmondasz mindent, amit itt és mindent átbeszéltek, a köztetek a közelmúltban történt
2015. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
ami köztetek*
2015. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de a minimumon kívül -lakás, étel - a világon semmit nem kapnál. Azonnal neki kellene állnia dolgozni és vissza fizetni minden pénzt amit elloptal.
2015. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%

Nincs olyan amit egy szulo ne tudna a gyerekenek megbocsatani.

De vedd komolyan.

2015. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

1X elbotlottál, nagy ügy. Kérdés az, hogy megtennéd e még egyszer?

Hívd fel őket, veszteni valód nincs. Én visszafogadnám a gyerekem, de ha még egyszer előfordulna...

2015. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, szerintem visszafogadnak, de többször nem játszhatod el a bizalmukat.
2015. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Előfordul az ilyen, senki nem tökéletes, mindenki követ el hibákat. Főleg ilyen korban.
2015. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!