Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek alakul a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek alakul a kapcsolata. Vagy nem? Beleavatkozzak vagy ne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tetszik egy fiú, ennek már lassan 3 éve. Egy rendezvény óta beszélgetnek messengeren napi szinten, ez tart már 8 hónapja. A fiút nem tudjuk hova tenni, nem tudjuk eldönteni a válaszaiból, hogy tetszik e neki a barátnőm, vagy nem. Voltak már moziban, étteremben együtt,kávézni is elmentek. A barátnőmnek nagyon tetszik ez a fiú, sokat szenved miatta. Nagyon rossz ezt nézni. Én tudnék valamit tenni/mondani a fiúnak, azzal kapcsolatban hogy legyen már végre egyenes, vagy inkább ne avatkozzaak bele? 17/L

2018. okt. 28. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha a baratnőm masba lenne szerelmes én biztos elküldeném
2018. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem szólnék a fiúnak.

A barátnődnek annyit tanácsolnék (a helyedben), hogy ritkítsa a leveleket. Ha a fiú rákérdezne ennek okára, akkor megmondanám neki, hogy nem azt várom, ami van. Ha a fiú komolyabban gondolja, cselekszik. Ha nem lép - egy románc elmúlt, lesz másik fiú.

2018. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló.. Ohm te felreertetted, én is lány vagyok, és úgy barátnőm hogy barátok vagyunk. Nem fiú vagyok és a csajomrol van szó, szóval én nem vagyok benne a kapcsolatban.
2018. okt. 28. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 hónap alatt se tett semmit, akkor vagy töketlen, vagy nem akar semmit.
2018. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!