Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti örülnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek egy ilyennek? Véleményt kérek

Figyelt kérdés

Szóval. Néha mikor unatkozom vagy olyan kedvem van akkor szoktam olyanon gondolkozni hogy ha lesz barátnőm majd hogyan kérjem meg a kezét milyen helyekre vigyem el... Milyen szokatlan meglepiket adjak neki.

És pár napja kigondoltam egy olyat hogy:

Nyilván nem mondanék neki semmit az egészről.

Maga az ötlet úgy néz ki hogy ahol lakom ott van egy erdős rész ahova nem igen jár senki. Oda akarnék szervezni egy kis pikniket

De azzal a módszerrel hogy ahol piknikeznénk előre elrejteném a kaját meg a többi cuccot. És amikor vinném őt erre a helyre csak azt mondanám sétáljunk egyet.

Na és az az ötlet másik része hogy nem egyenest odamennénk hanem előtte rajzolnék egy térképet és meg kell találni a helyet ahol piknikeznénk. De úgy hogy amikor átadom neki hogy keresse meg előtte én elmegyek arra a helyre és ha megtalál én is ott leszek.

És úgy dobnám fel hogy mint a filmekben esetleg gyertyákkal vagy virágszirommal körbetenném a helyet.

És ezt annyira megcsinálnám már mert tudom hogy biztos örülne neki a lány de hát ez még nem fog menni mert még nincs senkim.

Na és az a kérdésem lányok hogy ti hogy reagálnátok? Milyennek tartjátok ezt az ötletet? Örülnétek ha ilyet kapnátok?

17/F



2018. okt. 29. 22:05
 1/9 Monteveres ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon cuki lenne, biztos örülne az a lány akit választasz. Az ötleted alapján érzelmes és aranyos fiúnak tűnsz, tuti sok csaj díjazna.
2018. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem lehet, hogy másvalaki a térképed nélkül is előbb bukkanna rá, mint te; és elvinné, vagy megenné, vagy akár csak véletlenül is, mert nem látja, hogy abban a bokorban rejtetted el, belepisilne Szal a bokrokat le szokták pisilni, én oda nem pakolásznék semmit amihez még hozzá akarok érni például leülni egy plédre, vagy megenni egy zsemlét vagy egy pogácsát. Vagy ami kis dolgokat odakészítettél, rögtön ott leülne falatozni. Szal még akár egy kutya is lehet. Na szóval én ezek után nem szívesen ülnék le; viszont ha kicsi tatyóban viszel valamit, és azt mondod, hogy meglepetés, akkor úgy már jó is lenne. szóval ne hagyd ott és rejtsd el ott, mert elviszi más. Hanem menjetek a kis táskáddal, ha kérdi minek van nálad , mondjad mosolyogva, h mert kell:) Meg h meglepi akár azt is mondhatnád talán ; vagy még hogy utána még valamit el akarsz intézni, amihez kell a hátizsák, vagy valami:) Vagy megszokásból mindig magaddal viszed; és akkor esetleg tévedésből kaptad föl, de most már nem akarsz visszaszaladni vele, inkább cipeled; menjetek, úgyse nehéz.
2018. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*meg egyébként ha például van udvarotok , akkor a saját udvarodon udvar egyik szegletébe a pokrócot rejted; másik szegletébe valami kicsi gyertyákat ilyen mécsest , következő helyre a piknikkosarat; és akkor ha az utasítás alapján az egyik helyett a másikat találja meg, még akkor nem vehetné ki, hanem pl végig kéne járnia az egészet; de mondjuk ez is csak akkor működik, ha nem járnak be kutyák-macskák az udvarotokra. Mert azok is odapisilnek, meg a fűbe törlik utána szárazra is magukat. Láttam már ilyet:)
2018. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1es. Igen én egy kicsit az az érzelmesebb srác vagyok. Az a fajta vagyok aki nagyon tud szeretni és akit szeretek azért bármit megtennék.

2es nem ez volt a kérdés de azért köszi

2018. okt. 29. 22:14
 5/9 anonim válasza:

Én nagyon örülnék neki

😄😛

2018. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat en nem nagyon szeretem ugy altalanossagban a romantikat en jobban orulnek ha peldaul egy kellemes napot eggyutt toltenenk setalgatnank a varosba estig es mindenfele elmennenk utana meg visszaerve valami kis kulonleges modon megkernee dee ez mindenkinek valtozo mi az alom es ez nyilvsn kiderul majd amikor jobban megismered azt a bizonyost.


Arrol amit te leirtal: jo otlet viszont en nem szivesen boklasznek egyedul az erdoben es ezt mar akkor tudtara is adnam hogy a-a ilyet ne

De kinek mi tetszik


16/l

2018. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos! Én személy szerint örülnék neki. 17/L
2018. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🤗
2018. okt. 31. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem, de az összes barátnőmnek tetszene.

17l

2018. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!