Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erika Dobó kérdése:

Mit csinaljak ha megtetszett valaki akinek van baratnoje?

Figyelt kérdés
Most valtittam iskolat es van egy olyan srac ott aki nagyon megtetszett nekem de van baratnoje es nem akarnam azt hogy szakitsanak mert az milyen mar utana a csajszi tuti szarul erezne magat de viszont nekem nagyon tetszik a srac es nem tudok mit csinalni
2018. okt. 30. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, lép túl rajta.

Túl sok mindent úgysem tudnál tenni.

2018. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"es nem akarnam azt hogy szakitsanak mert az milyen mar utana a csajszi tuti szarul erezne magat"

Azt mégis miből gondolod, hogy miattad szakítana a srác? Nem véletlenül van együtt a csajjal, ő kell neki, nem te. Lépj tovább!

2018. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem h vannak r*ncok akik szetvalasztanak oket de en nem vagyok az es nem masznek ra a sracra mert buntudatom lenne
2018. nov. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!