Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak neki? (Magyarázat lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet ,hogy van egy srác akibe első látásra beleszerettem. Igen ilyen tényleg létezik, sokáig én sem hittem benne. Kb 1 éve történt,hogy egy nyilvános helyen (nem részletezném hogy hol ,nem fontos) egyszerre voltunk jelen. Ez a srác szó szerint megigézett és volt akkora szerencsém hogy meghallottam a nevét. Egyből beindult a keresés Facebookon,Instagramon stb. Sikeresen meg is találtam. Az a kis probléma van vele,hogy elég messze lakik tőlem , kb 200 km-re. Viszont hiába telt el 1 év nem tudom elfelejteni őt. Instagrammon mindig megnézem miket tesz ki storyba meg a képeit. És van egy olyan megérzésem,hogy jófej lehet, művészi és lenne egy elég nagy közös témánk is amiről beszélni tudnék vele. Nem akarom,hogy ez betegesen hangozzon de úgy érzem valami összeköt vele lélekben és meg kell ismerjem. Szóval a kérdés az lenne ,hogy mit csináljak most? Kövessem be és írjak neki instagramon valamit? Ha igen akkor mit? Vagy nagyon gáz lenne fel venni a kapcsolatot ? 18/L
2018. okt. 18. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
NE !
2018. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért ne? Jogos indoklást megértem, nem kötöszködés csak érdekel.
2018. okt. 18. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mintha egy énekesbe szerettél volna bele, szóval nem hiszem, hogy ez igazi szerelem, csak nagyon bejön a srác. Ahhoz, hogy tényleg szerelmes legyél valakibe, meg kell ismerned. Szerintem nem veszítesz semmit, ha ráírsz, de előre ne lovald bele magad semmibe. Lehet, hogy egy kiállhatatlan tahó, akit a hátad közepére sem kívánsz, de az is megeshet, hogy kéz a kézben andalogtok a naplementében és lesz 5 gyereketek. 😊 A lényeg, hogy ezt ne tök ismeretlenül, első látásra próbáld eldönteni.
2018. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a felettem szôlònak, ez nem szerelem. As hogy lestalkoltad es ugh hirtelen ennyi idö után csak úgy előàllnál elég creepy
2018. okt. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen személy az eletemben es elég bátor vagy ha ráírsz.
2018. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy írj neki! Nem is értem eddig mire vártál. Engem ha érdekel valaki teszek róla,hogy felfigyeljen rám:) Remélem tényleg olyan,mint ahogy elképzelted. Sok sikert hozzá!
2018. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne,már ez a kutatómunka is elég gáz volt...
2018. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!