Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem mikor múlik el, egyáltalán elmúlik? Ti mit tettetek, hogy ne emésszen fel teljesen?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint egy éve vagyok így ezzel, és idővel csak egyre rosszabb lesz, mikor már azt hittem tul vagyok rajta, újra talalkoztunk es elojott az a bizonyos erzes, nem tudom elfelejteni, naprol napra egyre jobban hiányzik, egyfolytaban csak ra gondolok es, ha nem talalkozom vele az nagyon le tud hozni az életről, viszont, ha látom es beszelunk vagy akar csak koszonunk egymásnak, akkor en vagyok a legboldogabb ember a vilagon. Sajnos tole fugg a jo kedvem, pedig tudom hogy nem kellene, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Ti hogy leptetek tul rajta?
2018. nov. 5. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
El kell érned hogy megutáld és hogy semmilyen kapcsolat se legyen köztetek. Más megoldás nincs.
2018. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, az a baj, hogy elég jóban vagyunk, elkerulni sem tudom, és mindig tesz valami olyat amivel bizonyítja, hogy milyen remek ember, és ettől csak még vonzóbb lesz.
2018. nov. 5. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetem
2018. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, az sokkal rosszabb érzés ha együtt voltatok és utána gyorsan összejön valakivel. Nálad ez idővel elmúlik, ne beszéljetek, ne nézegesd az adatlapját, próbáld meg elfelejteni ha viszonzatlan, mert így nincs sok értelme magadat kínozni.
2018. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha iskolatársad és többet nem találkozol vele csak akkor tudsz megszabadulni tőle .
2018. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonlo a helyzetem. Ha gondolod irj privatban. Amugy tenyleg szinte lehetetlen elmulasztani. Talan azzal ha nem latod es ha minden gondolatot kiversz a fejedbol amint eszedbe jut.
2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyugi. Mindenkivel előfordult már... nekem mindig az idő mulasztotta el, ami kb 2 év volt aztán jött valaki más akivel ugyanez volt a helyzet 😀 ma már férjnél vagyok.
2018. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van párja? Gondolj arra, hogy ő boldog. Nézz nála sokkal helyesebb fiúkat mélyen és talán jobban eltávolodsz tőle. Gondolkozz el milyen rossz tulajdonságai vannak, lehet, hogy te úgy gondolod, hogy nincs de biztos hogy sok van, mint minden embernek.
2018. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktualis e meg de ha igen irhatsz.
2019. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!