Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luis19 kérdése:

Viszonzatlan szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok még a volt barátnőmbe. 1 évet voltunk együtt és ez az 1 év életem éve volt. Nagyon boldog voltam, hogy ő volt nekem. De már nincs és nem tudok túllépni rajta.

Mennjek el a barátokkal? Nincsennek barátaim. Nem járok iskolába, nincs lehetőségem rá.

Bárcsak én is gyorsan túl tudnék lépni rajta gyorsan ahogy ő rajtam. De nekem nem megy. Én soha nem voltam az a hirtelen túllépős srác. Én ha valakit egyszer megszeretek azt nehezen tudom elengedni.

Mit tegyek?


2018. szept. 28. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen okból kifolyólag lépett le a lány?

Egyébként, ismered a nótát? "Gombház sej, hogyha leszakad, egy helyébe száz is akad". A lányokból 12 egy tucat (a fiúkból is). Ha a kedvedre való nincs ebben a tucatban, keresgélj a többi tucat között! Ő elment, mást akar, felejtsd el és vigasztalódj más oldalán!

2018. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak attól félek, hogy másik lány nem fog elfogadni.

Az az érdekes, hogy csodát vártam egy 15 éves lánytól. Pedig annyira érettebben viselkedett. De elkezdődött neki a középsuli és jött egy veszekés és vége. A lényeg az, hogy én nem türtem el, hogy ő mondja egy srácnak, hogy nem mer adni neki puszit. Nem is lenne gond ezzel. Ha ő nem hiszzériázott volna nekem, hogy egy lány barátom találkozni akar velem. És ilyenkor azt kapom, hogy választjak. De bármi is történt még szeretem. És valahogy nem akar elmúlni.

2018. szept. 28. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
egy hulyeség miatt vesztetek össze? menj és vigasztald meg
2018. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már van másik szerelme.

Ő egy nagyon erős lány és csak magának ad igazat ez volt itt a baj.

Ha megkeresem azzak, hogy mennyire szeretem azt írja, hogy értem.

Jó én is hibás vagyok. De 1 évet hogy lehet így eldobni?

2018. szept. 28. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Mihamarább ábrándulj ki olyan lányból, aki csak magának ad igazat! Szerelmes vagy bele, vele akarsz élni (na de - ezzel? Egy életen át? Gondolkozz!)
2018. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy elfelejtsem. De nagyon lassan megy. Hiszek abban, hogy lesz majd még más is lány az életembe. De majd alakúl valahogy
2018. szept. 28. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

"If people can walk a way from you, then let them walk, LET THEM WALK"


Ez a mondat elmond mindent.

2018. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es,

kérlek, ne itt fitogtasd az angol tudásodat, ahol nem mindenki érti meg. Nem szó szerinti fordításban magyarul ezt írtad: "Aki akar menni, hagyd elmenni a maga útján." Ezt a szöveget aztán lehet variálni így is, úgy is, de az értelme marad. Így mindenki megérti.

2018. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!