Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A viszonzatlan szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonzatlan szerelem tönkretette volna az életem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 19 éves,még 15 éves koromban nagyon szerelmes voltam/vagyok egy lányba,és ez plátói lett. Azóta nem tudom kiheverni. Próbáltam lefoglalni magamat mással,de annyira nem tudok túllépni rajta,hogy konkrétan az emberi kapcsolataim,egy pár tönkrement. Voltam pszichológusnál,viszont nem nagyon segített. Ismerkedtem más lányokkal,és mostanában is,de egyik se fog meg. Egyszerűen nem érdekelnek. próbálkoztam a sportolással is,és egyszerűen semmi sem segít. Az idő se. Gyenge ember vagyok? Hogyan lépjek túl rajta? f/19
2018. nov. 7. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A plátói szerelem egy szívás. Valami olyat látsz bele valakibe aki nem ő. Hisz, ha plátói nem ismered közelről az illetőt, csak messziről bálványozod. Be kell látnod, hogy hamis ábrándokat kergetsz. Adj időt magadnak és lépj tovább.

20/L

2018. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne csajjal foglalkozz, nem éri meg, nem lesz soha a tiéd. Csak egy álom, egy képzelet, nem a valóság. Bebeszéled magadat, és emiatt tönkreteszed magadat, a haveri köröket is. Amondó vagyok, hogy valld be önmagadnak valahára, hogy nem, nem kellesz nekem mert nem vagy valós, és rögtön keres egy célt magadnak, gyúrd ki magad, tanulj meg főzni, tanulj meg szerelni, segíts anyudnak, keress pénzt, tanulj újat, ezzel többet fogsz elérni mint a hülye ábrándokkal, mert azok mint mondtam nem valóságosak.
2018. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj privatba. En lanykent eltem meg ugyanezeket a dolgokat. Es szinten elegge tonkretett a dolog. Szerintem nem vagy gyenge. Marmint tul kene rajta lepni de nem egyszeru. En is tudom es erzem. Szoval ha akarsz valakivel beszelni irj nyugodtan.
2018. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!