Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Tanácsokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Tanácsokat kérnék

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú,akivel 2,5 éve vagyok együtt. Eleinte minden szép és jó volt,akárcsak a mesébe,bármin össze kaptunk,nem volt olyan dolog,amit nem tudtunk volna megbeszélni.Fél éve költöztünk össze(albérlet) 1-2 hónapja viszont úgy érzem,megváltozott valami köztünk.. Nincs meg az a szoros kötelék,minden apróságon össze rúgja a port velem,és képes napokig nem hozzám szólni.. Nekem van egy sejtésem,mi lehet az oka..(Az is lehet hogy csak én gondolom túl,de ez nekem akkor is fura)..Neki van egy unokahúga(18éves)Sokszor össze járnak,a lány is jön hozzánk,Ő is megy a lányhoz..Csak hogy amikor jön át az unokatesó,értetlen módon mindig minden alkalommal hozza magával a barátnőjét aki kb annyi idős mint a párom.(21) Volt,hogy bent maradtak a szobába egy jó fél órán keresztül.. Facebookon is látom az üzeneteket,és elég jól el vannak ketten..Na,most semmi extrát nem láttam ,(legalábbis nem vettem észre)hogy írtak volna,de kezd nagyon kiakasztani ez a dolog.Olyanokat írt neki párom,hogy ,,Tökre csinos voltál ma,gondoltam hogy miattam öltöztél ki" Azt utána hozzá írta,hogy ,,Tudod,csak hülyülök.."Meg hasonló "Bók", ha annak nevezhetem.. Tegnap rákérdeztem szépen,finoman ,nem feltűnően,Ő mit gondol a lányról..csak rángatta a vállát,hogy ő nem tudja.. Megkérdeztem,be jön e neki,csak mert elég jól el vannak,a láttak alapján,erre felhúzta magát,átment a másik szobába,és ott is aludt..Egészen idáig hozzám se szólt,sőt,ha teheti ,inkább kerülget.. Lehet,hogy túldramatizálom sokszor a dolgokat..de számomra ez olyan ,,alap"ami nem fér el egy párkapcsolatba..minden esetre,remélem semmi olyan dolog nem áll a háttérbe...Ti mit gondolnátok erröl ,Barátnőtök/barátotok ,,viselkedne" így egy másikkal?!..

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!! 19/L



2018. nov. 11. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez màr az a szint lenne, amikor csomagolnêk, hogy nekem ez nem fér bele.

24

2018. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, hogy a fiúd kifelé kacsintgat a kapcsolatból- Szerintem korai volt neki az összeköltözés. Elgondolkoznék a helyedben, mit keressek egy durcás, vallvonogatós kisfiú mellett?
2018. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18/f,

utso reszhez: vagy mikor kiment az azert volt mert besertodott h em bizol benne, vagy meg .. és igazan ezt kideriteni eleg nehez,


képzeld el h vele élsz 10 30 év mulva is és akkor dönts, h kell e olyan aki nem beszel veled, kerdez rá h miert szeret, és ne akk kessobb akar masnap mond neki h ez igy egy kicsit uncsi... jobban szeretned ha tobbet dumcsizna veled, akkor kiderul h szeret-e még


uncsi alatt arra gondolok h lehet h sex megy kemenyen , és o azthiszi h eleg enyi, de te masvagy majdnem mint minden csaj és normalisabb pasi, és nem csak azt varod el majd a párodtol férjedtol h ejszaka egyutt legyetek, és h pénzt keressen... nő vagy és vannak érzelmeid ésigazan nem is tudom de jah tobb kell :D haverom és volt csaja minden hetevegen randiztak, és talan a mésékben is megy a dolog és általában ezt a csajok élvezik, és ha ezekben benne van akk valoszinu h meg szeret, és nem csalt meg, és nem fog,


ezek csak példák nem A Biblia ti lehettek mások :) mindenkinek más az az élet mikor boldog, és egesz nap örül, vagyis gondolkozz el h 40 év mulva is ő lesz a tökéletetes, változni bárki változhat


(van olyan baratnom akivel egyutt kondizunk olembe alszik meg minden de szerintem egyik fel se tudna meg egy csokot se elkepzelni koztunk, 3 éves korunkban ismerkedtunk ossze :D és ment a fogocska :::


vagyis nem lehetetlen h csak a baratja(no) és soha semmi tobb sem lesz

2018. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!