Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok 1-2 hónapja. Közöltem is vele az érzéseimet, de ahhoz, hogy kapcsolat lehessen belőle, hónapokat kéne várnom. (A részletek most a kérdés szempontjából lényegtelenek.)


Azonban képben van egy másik lány, akivel még nem kezdtem el ismerkedni, viszont külsőre vonzónak találom, és úgy tudom, én is tetszem neki.


Félek, hogy míg az "első" lányra várok, addig elszalasztom a "másodikat". Viszont azt is tudom, hogy a "második" iránt semmit nem érzek. Ha el kezdek vele ismerkedni az sem garantál semmit sem, hogy fogok érezni iránta bármit is.


Viszont szívesen kilépnék már az "első" iránti várakozásból és ennek a kulcsa pont ez lenne, hogy el kezdek ismerkedni a "másodikkal". De ha véletlen az ismerkedés során sem alakulna ki bennem semmi a "második" iránt, akkor ennek ő inná meg a levét, hiszen ha benne kialakul irántam valami, akkor ezzel csak megbántanám, ha utána közlöm vele, hogy bocsi mégse.


Érdemes belevágni az új ismerkedésbe?


2018. nov. 11. 20:42
 1/1 anonim válasza:
Huu wao :D háát, én őszintén csak akkor varnek tovabb az elsőre, ha o biztos. Elmondanad az elsőhöz "való" részleteket? Igy hatha tudok segiteni :D
2018. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!