Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és tavaly jött hozzánk egy tök helyes tesi tanár. Nem én vagyok az egyetlen akinek bejon nyilván de kezdtem sokszor úgy érezni hogy figyel engem, mosolyog rám etc. Amugy 23 éves. Azonban idén minden más lett. Tavaly csak pár órát tartott nekünk, most viszont rendesen oraszamba ő lett a tesi tanárunk. Én örültem is neki mert közben az hogy tetszik megváltozott és rajottem hogy szerelmes vagyok belé. Alig vártam hogy láthassam hogy rám mosolyogjon és a barátnőim is biztattak hogy ha olyanra fordul a helyzet akkor beszéljek vele az érzéseimről. Sajnos azonban idén olyan más. Szigorú velünk, néha kiabál is, és múltkor velem is kiabált pedig nem tettem olyat amit nem kellett volna csak szimplán futás közben megalltam cipőt kötni. A héten 1x a 12.B osztállyal van összevont óránk és ő tartja nekik is. Az unokatesóm abba az osztályba jár és hiába vagyunk rokonok nem vagyunk túl jó viszonyba, de ez most mindegy is. A lenyeg hogy egyik óra előtt menni akartam a tesi tanáriba az öltöző kulcsáért és akkor megláttam amint az unokatesóm meg a tesi tanárom beszélgetnek majd a tanár magához öleli őt és ad egy puszit a homlokára. Zárva volt az ajtó, csak ilyen üveg van rajta és azt hitték nincs ott senki mert már becsengettek amúgy. Egyrészt nagyon rosszul esett hogy pont az unokatesómmal van másrészt tudjátok milyen mikor mással látjátok azt akit szerettek. Kimondottan szar.

Ilyen helyzetben mit tehetnék? Szóljak az igazgatónak? Akkor talán szakítanak de attól félek a tanárt is ki rúgják és akkor nem látom többet :( De azt sem bírom elviselni hogy mással van :( Mit tegyek?



2018. nov. 8. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ez nekem alapjáraton fura hogy az ember hogy tud csak làtszatra szerelmes lenni... Nekem sosem ment csak látszatra beleszeretni valakibe. Max. Bejött
2018. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Fogd fel, hogy egyrészt törvénytelen, kirúgják, de akár el is tilthatják a tanítástól, ha viszonyt folytat az egyik diákjával. Másrészt nem fog veled összejönni soha a tanár! Ez csak fellángolás, nem szerelem. Mondhatsz bármit, 16 évesen minden lány ilyen. Majd elmúlik, addigis a saját korosztályodban keresgélj.
2018. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Ne köpd be őket mert csak megutàltatod magad mindkettővel

2018. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 October15 ***** válasza:
100%

Pontosan mit is láttál? :) Csak mert eddig annyit tudunk, hogy egy tinilány féltékenységi rohama közepén látni vélt valamit. [Nem azt kérdőjelezem meg, hogy egy tanár rámozdulna egy diákjára vagy fordítva. Szimplán az a kérdés, hogy az uncsitesóddal a kapcsolatod + a tanárral nem létező kapcsolatod mennyire is volt befolyással arra ahogy értelmeztél valamit amit a tejüvegen túl láttál.]


Amúgy nem érzed picit visszásnak azt, hogy az nem okay ha vele "van" de az okay lenne hogy veled legyen?

2018. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanárok közt 364. epizód.

Már lassan minden nap van egy ilYen színvonalú kérdés.

2018. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy tanár és vele van akkor is bajom lenne ha egy diákról lenne szó. De utána kérdeztem többen is rebesgetik hogy van köztük valami és én ezt a beköpés dolgot csak azért akartam hogy hátha akkor szakítanak és lesz esélyem a tanárnal
2018. nov. 8. 20:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na most olvasd el mit írtál. :D Mindegy ki van vele, beköpnéd, azért, hogy veled legyen. Aha, ok. Bármit is csinálsz, soha nem lesz veled, fogd már fel! Ez csak részedről létezik, és az sem szerelem!
2018. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor az unokatesomnak miért van nála esélye?
2018. nov. 8. 20:23
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Mert jobb csaj
2018. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hat annyira azért szerintem nem jó csaj és ráadásul még nagy pofájú is. Én kedves vagyok mindenkivel én mégse kellek?
2018. nov. 8. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!