Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy együtt vagyunk-e?

Figyelt kérdés

Azért pár hete ismerkedünk és adtuk egymásnak a jeleket.

Majd mikor talàlkoztunk nagyon jól éreztük magunkat.

A fiú közeledett és simogatta a hajam, beletúrt.A kezemet pedig megfogta és volt, hogy fel is melegítette.

Mikor elindultunk hazafelé akkor megfogta a kezem és úgy sétáltunk, aztán átölelve mentünk tovább (hideg volt így mindketten reszkettünk) aztán a végén egy öleléssel búcsúztunk.

Utána még elnézett a haverjàhoz, aztán este írt és érdeklődött hogy miújság, de a kapcsolatunkról nem beszéltünk.

Mikor elmondta talàlkozó előtt hogy tetszem neki, akkor azt is úgy mondta, hogy nem konkrétan kimondta, hanem caak kertelt, ami szerintem abból ered hogy félénk.

Most így nem tudom, hogy eselteg még készüljek pár randira vagy hogy már együtt vagyunk-e, ez az amit nem tudok és ebben szeretném kikérni a segítségeteket.

Normális és segítő választ szeretnék kapni, így a trollkodó embereket most megkérném, hogy ne írjanak ide.

16/F és 17/L


2018. nov. 12. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb megkérdezi, hogy hogy álltok/ most akkor mi van köztetek.
2018. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!