Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, hogy lassan 17 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy lassan 17 évesen szűz vagyok? 16F

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem!Nem gáz !

16L

2018. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Én lassan 18 évesen is
2018. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Én már 18 vagyok és még szűz. Nem gáz.
2018. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Lassan 18 itt. Nem, nem akarok ismerkedni. (,,Kedves 17 éves lány!")
2018. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Jövő héten leszek húsz. Még csak petting volt. Egy lánnyal sem éreztem úgy, hogy igen, ő lesz az igazi. Hidd el 16 évesen én is cikinek éreztem. Most már örülök, hogy nem tettem meg.
2018. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Én meg 19 vagyok és szűz naés??? Most akasszam fel magam? Majd eljön az ideje nyugi ráérez ;)
2018. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg mi van? Inkább később veszítsd el.
2018. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 $ Norbi $ ***** válasza:
73%

Szia!

Az a gáz, ha ez a kérdés felmerül benned. Van egy norma, egy megszabott életkor, amikor el kell veszteni a szüzességet? Másoknak akarsz megfelelni, vagy beállni a sorba, mert manapság szüzességben mérik azt, hogy mennyit érsz? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Ha egész életedben szűz maradsz, az sem ciki, hiszen a te döntésed, senkinek semmi beleszólása. Ezek nem társadalmi elvárások, ettől az ember nem lesz több, csak a saját önbizalmát tudja növelni az olyan emberek körében, ahol ez menőnek számít, és ettől vagy valaki. Engem speciel egyáltalán nem érdekel ki szűz, vagy ki nem. Az én szememben nem lesz valaki attól több, hogy p*n*ban járt a f*s*a, vagy f**z járt a p*n*jában. De ha neked ilyen ismeretségi köröd van, hogy ez a mérvadó, hogy korosztályhoz igazítják a szüzesség kérdését, akkor javaslom, hogy olyan társaságot keress, akik nem ez alapján skatulyáznak téged be. Ne magadat igazítsd másokhoz, hanem olyan embereket keress, akiknek nem kell megfelelned, azonos hullámhosszon vagy velük!

Üdv

20/F

2018. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
74%
Én is szűz vagyok 17/L
2018. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Annak ellenere, hogy mennyi kamu komment van itt akik kiharcoljak maguktol a probat uzenetet, en oszinten elmondom


18 leszek nemsokara es meg szuz vagyok, es neha enis cinknek erzem de sokszor buszke vagyok ra. Csak minel idosebb leszek annal jobban aggodom, hogy nem tudom magam kielni szexualisan ilyen fiatalon mert sokak szerint meg ideje lett volna elveszitenem.


17 l


Privatot nem kerek koszonom

2018. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!