Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismerjuk egymast regota, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerjuk egymast regota, es bevallotta h szeret, de eleg tavol lakunk egymastol. Mit tegyek? . En 16/L ő 18/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos...

Van egy fiu akit meg majusban ismertem meg. Nekem elsore nagyon megtetszett. Mar rogton 2 puszival koszontottuk egymast. O magahoz huzott. Utanna nem is nagyon beszelgettunk. Csak szemeztunk. (En ismertem hamarabb az o rokonait, alltaluk talalkoztunk)

Egyebkent kesobb bevallotta h en is megtetszettem neki rogton...


Aztan utanna osszefutottunk tok veletlenul nyar elejen. En nem is gondoltam h ujra lathatom, de megis. Es itt kezdett el bennem valmi jobban fellangolni.

Csak sajnos jott a nyar. Nem kerte el a szamom, es igy nem beszelgettunk.


Aztan nyar vegen vettem a batorsagot es elkertem a szamat. Es orakig beszelgettunk. Igazan orult annak h megkerestem. Es tenyleg boldogok voltunk. Aztan talalkoztunk. Meses volt minden. Sokat beszelgettunk.

Igen am, de aztan kiderult h mar kb 3 hete van baratnoje. ( egesz nyaron ram vart, es ha 3 hettel hamarabb irok ra akkor...)

Nagyon kiakadtam h igy szeditett h kozben volt csaja. De vegul megbeszeltuk ezg is. Es minden nap hivott.

Aztan most mar 2 honapja h szakitottak a lannyal.


Es igazabol itt a kerdes resze az, h mit csinaljak? Hogyan tudnam ravenni tavkapcsolatra. O odzkodik tole egy kicsit. De azt mondja fontos vagyok neki es szeret.

Jovore koltozik kozelebb hozzam, de meg igy is 1,5 orara lesz tolem, kocsival. Azt mondta h akkor majd legalabb heti 2x feljon hozzam, de addig mi lesz?


Koszonom valaszaitokat elore is!



2018. nov. 21. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem vészes az eseted,én és a barátnőm közt 70-80km van,kocsival 1,5óra,vonattal illetve busszal 3óra csak oda az út.Hétvègén legalább egy napot együtt tudunk lenni,de van hogy egymásnàl alszunk,esetleg hétköznap is ha pont úgy jön ki.Nekünk így megy ez közel egy éve,szerintem ha akarjátok menni fog🙂 17f
2018. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktam naív lányokhoz kommentelni mert majd megtanulják a saját hibájukból, de te komolyan elhiszed ezt a sok kamut ? "egesz nyaron ram vart, es ha 3 hettel hamarabb irok ra akkor..." 3 héttel hamarabb lol. Rád várt egész nyáron, de közben most ódzkodik a távkapcsolattól. Hülyét téged ez a fiú.
2018. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, szent naivitás! Mire is mennének a fiúk nélküled...?
2018. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emberek.. Magyarországon belül NINCS TÁVOLSÁG! Ha majd 10 ezer km-re vagy a párodtól hónapokig, na az igazán próbára teszi a kapcsolatodat
2019. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!