Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy srác bevallotta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác bevallotta, hogy tetszem, és én vagyok a "crush" neki (szó szerint kimondta). Nem szeretném, hogy kiábránduljon, mit tegyek? (bővebb lennt)

Figyelt kérdés

Nekem is tetszik, eddig minden ok. De még csak másfél hete ismerjük egymást, sokat mesélt és tudom, hogy ő fellángolós tipus. Lehet, hogy egy hét múlva nem is fogom érdekelni. Vagy meglát egy jobb csajt és annyi.. Bár leszűrtem, hogy nem (csak) a külsőm miatt van ez hanem belsőrere is, de tartok tőle, ha jobban megismer mégsem leszek "jó". Hisz ez csak másfél hét volt...Viszont 1. naptól kezdve flört meg minden, én egyre jobban kedvelem a személyiségét, jó ember ismerő vagyok. Nem változnék emiatt, de megakarom fogni, nem szeretném, ha ennyi lenne az egész. (rendes válaszokat szeretnék, Szexet hagyjuk ki az csak rövidtávon válna be úgy is).

20/L



2018. szept. 13. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá sok sikert, próbáld meg aztán majd alakul :-)

20F

2018. szept. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi ideig te tetszettél neki, és nem lett más barátnője, akkor nem fog mást keresni. Itt az írásod alapján az önbecsüléseddel van baj, hogy nem vagy elég jó neki. Dehogynem.


20F

2018. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^ önmagamat adni nekem alap. Csak közben belülről kételkedni szoktam, és magabiztosnak tűnök de nem vagyok mindig az. Biztos csak túl gondoltam. el fog dőlni
2018. szept. 13. 18:36
 4/8 A kérdező kommentje:
egy felhasználó üzent, de véletlen kitöröltem és nem tudom a nevét >< szóval ide válaszolok: A srác 19, Fiatalabb nálam. Ezért tartok tőle h nem mondja komolyan
2018. szept. 13. 18:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Először részegen mondta ki, h igenis tetszem neki. Miután kijózanodott, szóba jött egy csajszi akinek ő tetszik, és mondta h sose ír rendesen vissza senkinek
2018. szept. 13. 18:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak a "crush"al beszél sokat. Mondtam h de velem is folyton beszél. Erre mondta, hogy mert most én vagyok a crush. (Bocsi h darabokban írtam le, de nem enged egyszerre többet írni)
2018. szept. 13. 18:56
 7/8 anonim válasza:

"Mert most én vagyok a crush"


Kedves kérdező, felhívnám figyelmed a "most" szóra. Te csak MOST vagy a crush. És utána? Néhány hónap múlva? Akkor is te leszel? Vagy csak most?

2018. szept. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez a "most" tényleg szerepelt a mondandójában, akkor egy igazi paraszt, és én a helyedben nem is foglalkoznék vele.

#2 vagyok, így teljesen más a helyzet, én magamból indultam ki, de úgy néz ki, ő nem az a fajta.

2018. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!