Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha az exem legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az exem legjobb barátnője tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Az exemmel nem volt túl hosszúéletű a kapcsolatunk, de amikor szakítottam nagyon megviselte.

Nem rég megismerkedtem egy lánnyal aki negyon tetszik és később kiderült róla, hogy az exem barátnője. Mindketten mérgesek rám, de vele jókat tudok beszélgetni, sétálgatni stb. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, de az exem mindig írogat, hogy "ne zaklassam szerencsétlen lányt" (nem zaklatom).

Érdemes-e próbálkoznom és ha igen mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 21. 18:51
 1/4 DollarDog ***** válasza:
100%
Exednek mi köze van ahhoz hogy te kivel beszélsz? Nem vagytok már együtt így ne szoljon már bele hogy te kivel mit csinálsz. Ne érdekeljen téged az exed, csináld amit te magad jónak látsz. Ha úgy érzed hogy el tudnád képzelni ezzel a lánnyal a kapcsolatodat akkor egy próbát mindenképp megér.
2018. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

En biztos nem jonnek ossze a legjobb baratnom exevel.

Szerintem az "uj lanynak" valasztania kene kozted es a volt baratnod kozott.

Ismetlem en a baratnom exevel semmikeppen

2018. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy mondj le a csajról. Mindent kibeszélne az exednek (már most is ezt teszi). Semmi jó nm sülne ki ebből a kapcsolatból...
2018. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
verd ki rá , kis fiú vagy még , majd elmúlik.
2018. nov. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!