Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek milyen fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beni_08 kérdése:

Lányok nektek milyen fiú jönne be?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy milyen stílus meg öltözködés vagy hogy mit nem szerettek egy fiúban stb...

2018. nov. 21. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Normális ruha. Sportszerkó vagy valami. Rövid, normál haj. Legyen kicsit hájas. Ne legyen csontkollekció se kigyúrt állat. Csak maci legyen.
2018. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Stilusa mindenkinek van de izlese nem. Szoval oltozzon izlesesen, legyen nalam legalabb 10 centivel magasabb, ne legyenek nadszal labai, gyonyoru mosolyert meghalok, a mogyoro barna szemekert es a durvan gondor hajakert. Ha kicsit pufibb az engem nem zavar, csak legyen aranyban a "dolgai". Lehet tolem kigyurva is, vagy csak kicsit izmos, nekem nem szamit. Habar egy kockas hasert a lanyok haromnegyede almodozik es koztuk enis ott vagyok :D

Telt ajkak, kicsit barnabb bor.


Ertse a humoromat, legye segitokesz es meno, neha flegma, de ne legyen buta. Lehessen vele hulyeskedni es ha beszolok neki akkor szoljon vissza. Ha bant valaki kerdezzen es valahogy viditson fel.


De a legfontosabb..fogadjon el ugy ahigy vagyok.

2018. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

öltözzön úgy ahogy akar csak könyörgöm ne feszülős buzeráns csőgatya legyen rajta. ne legyen auschwitzi menekült alkata. lehet dagibb is inkább. ne tíz centis legyen a péniszbá. ne legyen szőrös a képe. rövidebb haj, semmiképp se hosszú. ápolt, tiszta, jó illatú. helyes arc (ez mindenkinek más, de pl én utálom mikor ilyen kis kerek feje van). tökmindegy a haja szeme színe, csak a vörös/göndör haj nem tetszik annyira, meg az se ha nagyon szeplős. mindenképp legyen nálam magasabb minimum 5-10 centivel.


belsőre legyen türelmes, figyelmes, megértő. udvarias, nem egy bunkó flegma paré. lehet nyugodtan régimódi, nyissa ki előttem az ajtót és a virágot is szeretem. legyen magabiztos, nem félős. hűséges nyilván. tervezzen hosszú távra. ne igyon/bulizzon/cigizzen (én se teszem, ezért várom el). szeressen nyaralni. ne legyen kocka, de néha belefér a közös játék. szeressen enni mert én szeretek főzni, és ha már itt tartunk ne legyen finnyás vega meg ilyenek. cicás legyen, ne kutyás (ki nem állhatom őket). külföldi legyen (de európai).


jah és hozzátenném hogy amit most leírtam az mind a jelenlegi párom 🤷🏻‍♀️ szóval elég szerencsés vagyok 😊

2018. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom!
2018. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

👌👌👌👌👌


[link]

2018. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 ő férfi vagy nő? :/
2018. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lee jung suk aah jopasi
2018. nov. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogjon meg valamiben, legyen cuki. Öltözködés nem számít de nyílván ne járjon szakadt dolgokba. Néha menjen össze pár centire mert úgy cuki :p
2018. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket
2018. nov. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!