Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy csak gúnyoló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak gúnyolódik velem?

Figyelt kérdés

Na szóval , 9.es vagyok és az osztályomból az egyik fiú folyton olyanokat mond nekem , hogy tetszek neki meg folyton figyel , nemrég azt mondta hogy tetszrk neki de ruha nélkül jobban , most ezt komolyan mondja vagy csak szórakozik velem, annyit rólam hogy az arcomon van pár pattanás utáni heg ami engem nagyon zavar , és szerintem másokat is és emiatt nagyon félénk vagyok meg alapból én nem szoktam az osztállyal lenni inkább egyedül , kerülöm a tekintetét de ő mindig elkapja az enyém .most akkor tetszek neki vagy csak gúnyol?

16L


2018. nov. 22. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:

*jobban tetszenék

*tetszek

2018. nov. 22. 16:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből ezt nem igazán lehet kideríteni. Bár gúnyolni nem igazán hiszem, hogy gunyol, de azt sem hiszem, hogy járni akár veled. Legalábbis ez a gyerekes, jobban tetszenel ruha nelkul kifejezése kb annyit takar, hogy csak meg akár húzni.
2018. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz kideríteni.

Ez a fiú ilyen tipikus jóképű rosszfiú vagy normális, átlagos fiú?

2018. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jóképü meg minden az osztályból egy lánnyal se viselkedik így csak is velem ,olyan rossz fiús külleme van de mégis mindig egyedül van .
2018. nov. 22. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"azt mondta hogy tetszrk neki de ruha nélkül jobban" Ilyet csak az mond, aki meg akar fektetni. Eléri, hogy tetszen neked és bele menj.
2018. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok lánynak tetszik?

Barátkozik lányokkal?

2018. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán az osztályban is csak 1 lánnyal beszél rajtam kívül ,de azt hogy sulin kívül mit csinál nem tudom ,az osztályból van még 1 fiú akinek egyértelmüen tetszem ki is mutatja mondja ,és olyankor azt veszem észre hogy ilyenkor nagyon méregeti öt ,nem tudom nekem tetszik de lehet csak barátnak akar
2018. nov. 22. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj én is ugyan ezt csinálom az egyik csajjal az osztályból 9. óta (most vagyunk végzősök)


Odaszólunk a másiknak hogy jó voltál este


Ha segítség kell majd természetben fizetek


meg ezekhez hasonlókat mondunk egymásnak


Nem vagyok egy jó gyerek, sose voltam ő se ártatlan mondjuk de semmi nincs köztünk, nem is volt, és nem is lesz. Ez csak olyan bolondozás...

2018. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.köszi a válaszaitokat.ment a zöld
2018. nov. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!