Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőm, , játtszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm, , játtszik’’ az egyik fiu barátommal és úgy érzem kell valamit tennem mert már egy éve ez megy. Mit csináljak vagy ők mit csináljanak?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy elkezdtek beszélgetni aztán elhívta a srác a barátnőmet randizni aki bele ment a dologba. Utána elmentünk így csoportosan( én az én barátom a barátnőm a srác és még egy srác) a strandra és ott végig együtt voltak. Amikor sétáltunk visszafelé a fiúk fogadtak valamiben és a srác vesztett akinek tettszik a barátnőm, ezért meg kellett csókolnia a barátnőmet aki hagyta neki és aztán megfogták egymás kezét. Ezek után jött a bonyolult rész. A srác megkérdezte tőle hogy van e kedve járni vele. A barátnőm azt mondta hogy nem tudja és hogy még ismerkedjenek egy kicsit. Aztán eltelt 4 hónap és megint megkérdezte( A 4 hónap alatt a barátnőm mindig amikor talalkoztak akkor megolelte meg nagyon kedves volt vele, minden nap órákat beszélgettek.) A barátnőm megint azt válaszolta hogy nem tudja. Azután a barátnőmmel megint megcsókolta egymast és hagyta neki és aztán elmondta hogy barátok legyenek és meglatjak kesobb mi lesz. Szval addig húzta amíg lehet közbe pedig ugraltatta a srácot, a srac meghívta etterembe fagyizni vett neki ajándékot. Most jelenleg barátok de kezd megint az lenni mint először volt, hogy elbizonytalanítja a srácot aki próbálkozik egyfolytában. A srác meg azt hiszi hogy szerinte van esélye ezért azt mondta addig nem adja fel amíg meg nem szerzi, de közben minden nap legalább egyszer sír a vállamon. A barátnőm meg addig más fiúkkal is joba van es tettszik neki egy másik fiu, de valamiert nem tudatja a sraccal akinek nagyon bejon, mert azt mondja joba akar vele lenni. Na most ilyenkor mit lehet csinalni?

Bocsi ha kicsit hosszan és bonyolultan írtam le, meg félig ékezet nélkul.

16L



2018. jan. 3. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
*Játszik
2018. jan. 3. 22:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia szerintem mond el annak fiúnak akivel játszik hogy a barátnődnek tetszik más is.


Remélem segítettem:)

2018. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj semmit. Elmondhatnád a srácnak, hogy hagyja a pcsába ezt a hülye krvát, de felesleges, egy szerelmes ember nem tud ép ésszel gondolkozni, és te lennél a szemét. Hagyd őket.
2018. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :*

Mar probaltam elmondani egyébként a srácnak de nem érdekelte, a barátnőm meg letagadta hogy ő nem mondott olyat hogy mas tettszik neki meg hogy őt nem szereti szval a srac azt mondta hogy én hazudok...

2018. jan. 3. 22:21
 5/5 A kérdező kommentje:
De mégis csak a legjobb barátnőm :/
2018. jan. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!