Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire akart ezzel pontosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire akart ezzel pontosan célozni?

Figyelt kérdés

Pár napja történt, hogy beszélgettem a szüleimmel és szóba jött, hogy ne menjünk túl messzire a barátnőmmel, egyszóval ne feküdjünk le. Ilyen dolog 16 évesen még eszembe se jutna, de persze nem is csinálnék ilyet. Ezt a témát elmeséltem a barátnőmnek és még hozzáírtam, hogy nyílván te sem tolerálnád az ilyen dolgokat. Erre Ő azt mondta, hogy lehet, hogy tolerálná.


Én parázom túl ezt a dolgot? Mert nyilván 16 évesen nem ezen kéne járnia az eszemnek.



Félreértés ne essék, nagyon jóban vagyunk a barátnőmmel, eddig csak a tapizásig jutottunk és még jó ideig nem szeretnék semmiféle durvább dolgot csinálni.

De akkor is. Ezzel mire célzott?


(16/F) 15/L



2018. dec. 2. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
arra hogy b....hatnékja van
2018. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ezután MINDIG legyen nálad óvszer! És én lettem volna a legboldogabb 16 évesen ha a barátnőm ilyen kijelentést tett volna! És nehogy elpuskázd a dolgot.Kérdezz meg barát felnőtteket a szexről, olvass el mindent hogy felkészülve állj a feladattra!
2018. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Furák a szüleid és a barátnöd normális. És szexelni akar
2018. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Mikor 14 voltam, lehetőségem adotott volna, de én korainak tartottam. Ahogy a 15. Évemben is, de nem terveztünk előre. 15 évesen vesztettem ez a szüzességem, és sok barátnőm is. Egyikünk sem az a buliba mászkálós pláza cica és mindegyikünknek több éves kapcsolata volt/van, tehát nem egyik héten voltunk egy sráccal aztán utána másikkal..el is ítélem ezeket a lányokat, de a szexet nem tudod megtervezni. Lehet spontán úgy adódik az alkalom hogy az lesz az. Legyen nálad mindig óvszer pont ezért, hogy elkerüljétek a későbbi aggodalmakat.

Emellett ennyi idősen mar lehet szedni fogamzásgátlót, mert az óvszer sem véd annyira, biztosabb a bogyó.

A barátnőd ezek szerint már készen van arra hogy szexeljen veled.

2018. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én még nem állok készen arra, hogy szexeljünk. Lehet ő igen, de én nem nagyon...

Megbeszélem vele ezt az egészet.


Én írtam még hozzá annyit, hogy ez eléggé félreérthető volt. Erre Ő annyit mondott hogy ne köss bele és ne értsd félre. Ugyanakkor eléggé úgy értettem, hogy vannak tervei.

2018. dec. 2. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen azért egy fiúnak már rendesen a szexen szokott járni az esze. (Nem mintha a lányoknak nem.)

Lehet tolerálna szerintem azt jelenti, hogy már kivánja, s ha arra kerülne a sor nem utasítaná vissza.

2018. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
16 éves fiú vagy, és nem akarsz lefeküdni a barátnőddel. Te beteg vagy?
2018. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam, nem igazán állok készen rá. Ezért nem is vágnék bele.
2018. dec. 4. 15:34
 9/9 anonim válasza:
Úristen. Ne hallgass az előzőkre. Mindenki maga döntse el, hogy mikor szeretne lefeküdni a párjával.. ha a lány nem tudja ezt tolerálni akkor gondolja át, hogy inkább olyan pasi(ka)t akar aki(k) csak azt akarj(ák) és másra se tud(nak) gondolni vagy úgy tűnik, hogy egy intelligens srácot aki tudja, hogy más értékek is léteznek a kapcsolatban. :)
2019. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!