Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz lenne ajándékot venni neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ajándékot venni neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom de én többett érzek íranta. Ő ezt tudja is. Régen osztálytársak voltunk és egy suliba is mentünk tovább tanuulni más szakon. Azóta kevesebbet találkozunk,beszélünk de ugyan úgy jóba vagyunk. Most találtam egy tök jó dolgot neten ami biztos tetszene neki. Gondoltam megvennémm neki ajándékba csak nem tudom mit szólna hozzá. Szülinapjára meg névnapjára mmindig kap tőlem csoki desszertett de ez más lenne. Szerintetek mit tegyek?
2018. dec. 2. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Vedd meg neki! :)
2018. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vedd meg neki. Aranyos gesztus. :)
2018. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha joba vagytok miert ne?
2018. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg neki. Ha nem lesz most szülinapja vagy névnapja, akkor karácsonyi ajándékba!
2018. dec. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!