Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ha az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha az alábbi ajándékot kapnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok ha egy futár lenne az ajtótok elött,egy szál vörös rózsával és csokival,az üdvözlő kártya alapján meg rájönnétek hogy az exetektől van?

2018. dec. 4. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Átvenném a küldeményt, megköszönném a küldőnek és a köszönet mellé a következő lehetőségek közül z egyiket fűzném hozz:

1). ...de ne táplálj magadban reményt arra, hogy felelevenítjük a régi kapcsolatot,

2). Ez azt jelenti, hogy szeretnéd, ha folytatnánk, ahol abbahagytuk?

2a). akkor miért hagytál el a múltkor?

2b). megbántam, hogy szakítottam veled,, ezért újraértékeltem és ajánlom, hogy folytassuk.

2018. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól füģg. Ha semmi esélye visszaszerezni, akkor megköszönném, hogy milyen figyelmes, de nincs névnapom igy ne törje magát. Ha meg van esélye, akkor örülnék a békülős kezdeményezésnek.
2018. dec. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!