Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám és nevelőapukám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám és nevelőapukám utálja a barátomat. Én 17 vagyok, ő pedig 20 éves. Mindenbe belekötnek! Nem tudom mit csinàljak már!?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon jól megértjük egymást. Hétvégén talàlkozunk csak,pénteken és szombaton. Anyukám és nevelőapukám mindenbe beleköt..ne találkozzk vele olyan sokat,ne pasizzak ennyi idősen,csak a tanulással foglalkozzak (pedig képességeimhez mérten mindent megteszek),ne nagylányoskodjak attól hogy van barátom..pedig én tényleg jól tanulok,segítek itthon a házimunkában! Nem azt mondtam hogy oda akarok hozzá költözni,csak hétvégente szeretnék vele lenni (vasárnap nem vagyok vele mert akkor tanulok),és néha-néha ott aludni nála..de ha mát 10perccel később érek haza lekiabálnak hogy milyen szar gyerek vagyok. Pedig nagyon szeretem a barátomat,megertjük egymást,kiegészítjük egymás gondolatait,ő a másik felem.. nem erőltet semmit,azt mondja hogy addig vár az első szeretkezésig amig készen nem állok rá.. ottalvást azért nem engedik hogy nehogy lefeküdjünk,meg milyen már ha ennyi idősen ott alszok nála.. nem tudom már mit csináljak,ha itt van a barátom akkor jófejek,de ha nincs akkor nekem beszélik ki őt..nagyon tanácstalan vagyok..

2018. dec. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Aszerint, mit leírtál, nem nevezném utálatnak. Te magad is leírtad a szüleidről: "... ott alvást azért nem engedik hogy nehogy lefeküdjünk,meg milyen már ha ennyi idősen ott alszok nála....". Hát, ők ezért féltenek. Elbírálás és nézőpont kérdése, hogy mi a helyes.
2018. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De tudom hogy nem szeretik..mindenféle kifogást kitalálnak hogy ne legyek vele..nem tetszik nekik hogy a barátom vesz nekem ezt-azt néha (pusztán kedvességből),mert azt hiszik hogy csak ezért vagyok vele..ma beszólt nevelőapum hogy mit csókoltam meg őt a házunk előtt,mert ez nem illik..de könyörgöm,nem csináltunk semmi rosszat! Egyik nap nem tetszett hogy elköszönt tőluk a barátom,mert ezt nem illik ahogy ő csinálta..pedig tenyleg rendes srác,nem bunkó,törődik velem és próbál a szüleimnek is jó benyomást kelteni,csak ők ezt nem értékelik..anya azt mondta nem illünk össze,mert picit husisabb a barátom tőlem,és hogy ez se tetszik neki mert nekem helyesebb fiú való.. pedig nem ápolatlan,ad magára,jól néz ki..csak van rajta pár +kg
2018. dec. 4. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket, mást nem igazán tehetsz.
2018. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizonyosra veszem, hogy a szüleidnek (most még) senki sem tetszene, mert fiatalnak tartanak arra, hogy fiúval járj. Talán falunk, vagy kis városban laktok, ahol mindenki mindenkit ismer?

Ne járjon a fiú hozzátok, egyelőre találkozzatok máshol, igyekezz időben haza menni, ne add jelét, hogy jártok. Értsed meg a szüleidet, hogy féltenek... A plusz kilók, csak kifogásként szerepelnek, illetve el akarnak tőle idegeníteni, hátha kiábrándulsz a fiúból. Van ilyen.

2018. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Faluban lakunk :) csak annyira zavar ez az egész,mert ők is megmondjàk,hogy érett gondolkodású vagyok..az osztályba minden lánynak van párkapcsolata,de ott engedékenyebbek a szülők
2018. dec. 4. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd el a barátodat hozzátok ,hogy jobban megismerjék. Szerencsétek van ,hogy van párotok, sok tini csak álmodozik erről.
2018. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már volt nálunk és itt jól elbeszélgettek
2018. dec. 5. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!