Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan rossz látni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz látni, hogy együtt van valakivel, mit tegyek? 18 f

Figyelt kérdés
Rossz látni,hogy az a lány,akibe szerelmes voltam 2 éve,együtt van valakivel,akivel boldog. Az fáj,hogy nem én vagyok az a fiú. Még nem találkoztam olyannal aki olyan lenne mint ő. Volt olyan lány az életembe,aki akart többet,de én visszautasítottam. Voltak jobbak. De egyszerűen csak őt szeretem,és nem tudom elfelejteni. Valószínűleg nem is fogom.
2018. dec. 5. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
akkó maraggy így lol
2018. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Köszi az infót.
2018. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne itt sírj miatta, hanem nőlj fel és engedd el végre.
2018. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt hallgatva mondtam hogy lesz@rom az egészet majd lesz másik:

/ LIL PEEP: Save that shit/


https://www.youtube.com/watch?v=WvV5TbJc9tQ


egy próbát megér :/


Meg én imádkoztam sokat érte

2018. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XDDD
2018. dec. 5. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Majd egyszer túlteszed magad rajta. Lesz más, bizonyára ugyanúgy vagy még jobban fogod őt szeretni. Sok sikert!
2018. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!