Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb baratnom exe, kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb baratnom exe, kicsit erdekes sztorival vegyitve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17eves vagyok,es allitolagos legjobb baratnom most szakitott baratjaval ey honapja. Nem volt hosszu kapcsolat,harom hetig birtak de ezt ok nagyon sokaig huztak mert a srac nem allt keszen. Namost a srac nekem elotte hosszuuu idokig bejott. Es lehetett is volna valami de pont tortent ott valami es emiatt uszott az alkalom. Namist en jo baratsagot apolok a sraccal,elotte js es most is. Tudja hogy bejott nekem igy utolag elmondtam neki. Nade a sracnak csak en vagyok es kezdem ugy erezni hogy esetleg tobbet akarna,es en is TALAN. De a “baratnom” nagyon szemet velem altalaban mar nem egyszer vesztem vele ossze es osztottam ki hogy a viselkedese velem szembe egy nagy nulla es semmi ertelme nincs a baratsagunknak ha nem tesz ertem! Nos egy a barati korunk,de egy masik “baratnom” befoglalta a helyemet es azota ilyen. Felnek hogy kinos lenne ha nekem osszejonne. Mikor mondom hogy “nem en masztam ra az ex crushomra” akkor egybol visszavagna hogy “legalabb nekem osszejott ellentetben veled” de o nem tudja hogy en azert mondtam le a sracrol mert tudtam hogy neki bejon.

Ezek utan mi legyen el se hiszem...

Fura..



2018. dec. 8. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen érthetetlen a történet. Ha jövőre töri érettségin ilyen esszét írsz, az nem lesz elég, azóval kapd össze magad! 😂
2018. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő, főleg az után a kijelentése után hogy neki legalább összejött. Szerintem csinálj csak a sráccal amit jónak látsz.
2018. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!! Sajnalom ha ertelmetlenul irtam,nagyon felhuzott a dolog es nem birtam koncentralni!

Gondoltam erre de sajnos nagyon tudok kotodni emberekhez... az egyetlen gyengesegem hogy tul sokat torodok es egyszeruen nehez lenne. De a csaj az exenek a legjobb baratjaval akar osszejonni.. tul hamar akar tullepni,de ha ot ez “boldogga” teszi akkor hajra..

2018. dec. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!