Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislány vagyok, amiért csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislány vagyok, amiért csak szimplán nem vagyok naiv? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Bepróbálkozott nálam egy 28 éves, pontosabban azt akarta, hogy feküdjek le vele, de én elküldtem őt melegebb éghajlatra, mert nem vagyok kíváncsi az ilyen ”férfiakra”, erre meg azt mondta, hogy éretlen vagyok és, hogy kislány...

Hát... Köszi, de nem gondolom úgy, hogy nekem egy ilyen életképtelen ember ”tapasztalatira” lenne szükségem.

Eleve, aki csak tinilányokat tud felszedni, az ne mondja már nekem azt, hogy tapasztalt és, hogy ért a nőkhöz, tudja mi kell nekem az ágyban, stb.

16/L



2018. szept. 25. 05:28
 1/5 anonim válasza:
50%
Jól tetted. Nálunk szerencsésebb országokban menne a sittre pedofíliával. Egy 16 éves lány maradjon a maximum 20 éves fiúknál. Egy 28 éves férfi pedig a felnőtt nőknél.
2018. szept. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk ebben a korban 4 év is sokat számíthat még... De inkább, mint egy 28 éves.

Köszi 1-es!

2018. szept. 25. 05:40
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Jól tetted,hogy elkülted őt melegebb éghajlatokra..
2018. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Pont hogy értelmesebb vagy az átlagnál sokan kB 25 felett jutnak el erre a szintre sok csalodas és ballépés után, gratulalok
2018. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 pedofília xd 16 éves csajról van szó nem 6 évesről


“Mi a véleményetek erről?”

Érettebb vagy az átlagnál , ez volt a problémája és ezért szólt be.

2018. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!