Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon naiv dolog hinni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon naiv dolog hinni az igaziban? Hogy van valaki akivel egymásnak vagyunk teremtve?

Figyelt kérdés

Persze nem gondolok mögé ilyen spirituális romantikus hátteret (najó de) csak olyat szeretnék találni akivel meg is van a kémia és a személyisége is olyan, hogy megunhatatlan lesz a szememben, a gondolkodásmódunk is hasonló és nem akarnék mást csak őt.

De az igazság az, hogy már pár embert hittem annak de így utólag visszagondolva nagyon nagy hiba lett volna őket kinevezni igazinak ezért is gondolom néha, hogy ez tök naiv tőlem hinni ebben.


2017. jún. 12. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Az :D én 5 év aktív csajozás után sem találtam meg és egy csomo időt elvesztegettem ezzel. KEress olyat akivel jól érzed magad és elég jól néz ki. jobb csak a mesében lesz
2017. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv dolog, mivel ilyen nem létezik. Nem ismered az összes embert a Földön, ezért nem lehetsz abban biztos, hogy az adott ember az igazi számodra. Lehet, hogy egy Ferenc nevű férfi a nagyvilágban sokkal jobban lenyűgözne téged, csak még nem találkoztál vele, ezért nem tudod. Semmi sem biztos, mint ahogyan az sem, hogy létezik igazi. Mindig van jobb.
2017. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam az igazi, csak valószínűleg neki nem én vagyok az igazi. :(
2017. jún. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az lesz az igazi, akiről Te úgy döntesz. Hogyne lenne unalmas valaki, teszem fel 50 év alatt? Gombócból is sok! Az lesz majd az igazi, akivel felnőtt érettséggel eldöntöd, hogy minden nehézségben kitartasz mellette.

Matematikailag is kizárt, hiszen, ha Neked Feri az igazi, de pechedre, már elvette Katit, akkor már se Te, se Kati nem az igazival van, így máris borult a rendszer.

2017. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teremtve talán nem:D, de lehet olyan lány akivel leéled az életed
2017. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igazit nem megtalálni fogod, hanem leélni vele az életed. És ez talán sosem tudatosul majd benned.
2017. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!