Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl naív vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig elhiszem, hogy lehet az illetőnél esélyem, aztán mindig koppanok. Ráadásul nehezen tudom magam túltenni embereken, túl sokat megtennék értük.

2018. júl. 4. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzek, sokszor hiszem azt, hogy egy lány Azzal az indokkal néz engem sokáig, vagy netes ismerkedésnél elég korán elhitetem magammal, hogy tetszem az illetőnek, aztán pár nap múlva már nem is ír.



A második mondatod meg végképp, olyan dolgokat teszek meg csak egy mosolyért, vagy köszönömért, hogy hajajj... Én a 3 hónapos távkapcsolatomat fél év alatt nem dolgoztam fel :D



De válaszolva a kérdésedre... Az, hogy sokszor valótlanul elhiszed, hogy bejössz valakinek, az inkább naívság(meg egyszerűen vágysz arra, hogy szeressenek, gondolom).


A második tulajdonságodnak alap gondolkodásnak kellene lennie szerintem; a baj az, hogy sokan könnyen 'dobnak' el egy másik embert, különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül, tehetsz értük bármennyit.



16/F

2018. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mármint nem elhiszem, csak jó néha elhinni, hogy van esélyem és mindebe bele akarom magyarázni, nem volt még kapcsolatom de ha csak szimpatikus valaki akkor is nagyon sokat tennék. De nyilván van amit nem lehet mert nyomulás lenni, szval inkább csendben várom míg lecsap rá valaki. Amúgy is túl félénk vagyok. Vagy mikor már komolyan érdekel az illető akkor derül ki, hogy van valakije szval megint egy hosszadalmas elfelejtés

18/L

2018. júl. 4. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon kell
2018. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon félénk vagyok, de egyszer lépned kell, ha feléd senki sem közeledik(vagy csak nem veszed észre ;)). Nem gáz, ha ráírsz valakire, vagy valahogy veszed a bátorságot és ráköszönsz, beszédbe elegyedsz vele.

Nem tudom, hogy hogyan nézel ki, de bunkónak, vagy tanulatlannak egyáltalán nem tűnsz, szóval lehet, hogy sikerrel járnál.

Az odaadóságod pedig kifejezetten előnyös tulajdonság manapság.


Az teljesen természetes, hogy szeretnéd elhinni, hogy van esélyed... Az, hogy nehezebben tudsz túllendülni egy sikertelen ismerkedésen úgyszintén.

Nem tudsz mást tenni, mint valahogy barátkozni fiúkkal, egyszer össze kell szedni a bátorságot... Csak ne vidd túlzásba, mert az se jobb.


(Nem tudok igazán jó tanácsokat adni, bocsii... A saját félénk/zárkózott attitűdömön se tudok változtatni, így nem könnyű tippeket adnom :(. Remélem sikerrel jársz majd :))

2018. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!