Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ő is érez irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ő is érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon nagyon tetszik nekem. Általában amikor egy helyiségben vagyunk, azon kapom hogy engem néz. Így megy már jó pár hónapja, közös órákon is volt hogy összemosolyogtunk. Amikor együtt vagyunk mindig mélyen egymás szemébe nézünk. Plusz egyik nap azt mondta hogy nagyon édes vagyok és közben végig mosolygott.

Tudom ez nem sok minden de fiúk ti hogy viselkedtek amikor tetszik nektek egy lány? Ezek lehetnek már jelek?


2018. dec. 9. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkedvelt téged és viszonzásra vár. Ne akaszkodj rá, de hogyha tetszik, akkor jeleket adj feléje.
2018. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan bejössz neki! Esetleg néha menj közelebb hozzá köszönj rá érintsd meg ha beszélgetésbe kezdenétek csak a vállán a hátán mondjuk..keresd a társaságát néha kövesd kicsit..ebből tudni fogja hogy te is érdeklődsz iránta..ha nem lépne dobd be magad neki ;)..a srácok nem mosolyognak csak úgy..nehéz az életünk..sok sikert!
2018. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!