Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.dikes, és az évfolyamon a másik osztályban van egy lány, aki tetszik. Az az egy gond van hogy még nem beszéltem vele, csak szemeztünk egyszer. Facebookon visszajelölt, de ez még tudom, hogy nem sok. Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá, vagy beszélni vele?

2018. dec. 9. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá amikor egyedül van és valamiről kezdj el beszélni vele például tökéletes kezdés ha megkérdezed, hogy Szia, te b osztályos vagy nem? Vagy téged is tanít xy? Ha nyuszibb vagy akkor Facebookon ráírhatsz, hogy láttad múltkor a suliban a folyosón és aranyos/szimpatikusnak tűnt. Ezután beszélgetsz bele pár napig de 2 hétnél nagyon ne húzd tovább, (minél hamarabb annál jobb) hívd el valamerre. Mondjuk suli után kávézni vagy kajálni. Ha jól megy később elhívod "randira". Sok sikert! Ne parázd túl, ne gondold túl, annál "mű"bb leszel. Legyél laza, legyél önmagad, de a legjobb önmagad :D
2018. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :) Jók, csak a csaj szinte sosincs egyedül, ezért bajosan tudok közeledni hozzá
2018. dec. 10. 17:45
 3/3 anonim válasza:
Na sikerült megszólítani vagy ráírni a lányra?:)
2018. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!